اتاق فرار کیش دالان نفرین شده شهربازی هایلند تخفیف-آل اسکیپ

در این بازی پارامتری به نام درجه هوشیاری وجود دارد که بعد از چندین اتفاق با آن روبه رو خواهید شد. پیش از اینکه با این المان دچار مشکل شوید، باید از این مرحله عبور کنید. کلیه افرادی که می توانند در این بازی شرکت کنند، شامل چهار تا شش نفر می شوند.

مجموعه بک اسکیپ

خیر درجه سختی بازی خانه پدری با اینکه بالا است ولی معماها قابل حل و با کمک گیم مستر به راحتی چالش ها را میشه پشت سر گذاشت. برگزاری سورپرایز تولد تو اتاق فرار یکی از آپشنای جذاب این بازی هست و شما باید قبل از رزرو تیک جشن غافلگیری تولد رو بزنید و این قابلیت در همه اتاق های فرار انیگما وجود داره و جای نگرانی نیست. فقط اینو بدونید که فضایی برای خوردن کیک در اتاق فرار وجود نداره و از این بابت عذر میخوایم اما برای عکس و فیلم تولد عزیزان شما همه جوره در خدمتیم. یکی از بخش های مهم اطلاعات درباره اتاق فرار اینه که اگر فردی فوبیا داره، با خودتون هر اتاق فراری نبرید.

، یک بازی گروهی و تیمی است که قرار است تجربه‌ای خاص و منحصربفرد برای شما و دوستانتان بسازد. پس از آن که درب روی شما بسته شد؛ فرصت محدودی در اختیار دارید تا اتفاقات و چالش‌هایی که بر سر راهتان قرار می‌گیرد را حل کرده و کلید خروج از اتاق را پیدا کنید. پس از رزرو، حتماً با شماره تماس مجموعه که در اختیار شما قرار می گیرد در واتساپ جهت هماهنگی پیام ارسال کنید. در صورت انصراف در شروع یا حین بازی، وجه کامل سانس دریافت می شود.

در این بازی شما در داخل یک اتاق در موزه خواهید بود و باید الماسی که در آن قرار دارد را بدزدید. نحوه این بازی به این صورت است که در هر اتاقی که دوست داشته باشید می توانید بازی را انجام دهید. در این بازی شما به همراه کسی که قرار است مهمانی غافلگیر کننده برای آن تدارک ببینید، وارد یک بازی معمایی خواهید شد. اتاق‌های فرار هم به همین صورت هستند، با این تفاوت که شخصیت اصلی ماجرا شما و هم‌تیمی‌هایتان هستید و البته که فضای اتاق فرار هم در عین امنیت لازم تا حد ممکن شبیه به همان فیلم و بازی‌های ویدئویی مذکور هستند.

از محبوب ترین کد های تخفیفی که در تخفیفان ارائه می شود می توان به کد تخفیف دیجی کالا، کد تخفیف اسنپ فود، کد تخفیف فیلیمو و کد تخفیف نماوا اشاره تخفیف آل اسکیپ کرد. تخفیفان علاوه بر تهران در شهرهای مشهد، تبریز، اصفهان، کرج، شیراز و استان مازندران نیز فعالیت دارد. در سناریو این اسکیپ روم یک دادستان معروف در منزل خود به قتل رسیده است. قبل از این که دادستان کل وارد قضیه شود مقامات انتظامی استان عده ای کارآگاه جنایی خبره را مسئول پرونده کرده اند.

  • داستان تعدادی از این بازی ها به این صورت است که دست و پای شرکت کنندگان بسته می شود یا گاهی مجبور به حرکت در تاریکی خواهید بود.
  • دیگر مهارت ها و چالش هایی که اصولا در اتاق های فرار با آن روبرو می شوید ، بازی ریاضی ، اطلاعات عمومی ، بازی با نور و سایه و دیگر حس های پنج گانه ی شماست.
  • شما می توانید بدون ثبت نام از سایت کیش تخفیف خرید کنید اما در صورت ایجاد حساب کاربری، با هر خرید مبلغی به عنوان پاداش به کیف پول مجازی شما افزوده می شود که می توانید برای خرید بازی های کیش استفاده کنید.
  • در این بازی باید در مقابل هفت گناه کبیره مقابله کنید، تا بتوانید با روح پاک از اتاق فرار کنید.

اتاق فرار کیش دالان نفرین شده شهربازی هایلند تخفیف-آل اسکیپ راس ساعتی که رزرو کردید در لوکیشن بازی حاضر شوید و بعد از دریافت اطلاعات و آماده شدن از بازی لذت ببرید. از بین دوست و آشنا و فامیل یک تیم ۴ تا ۸ نفره تشکیل بدید و یکی رو بعنوان سرگروه انتخاب کنید. و از بین دوستان، خانواده یا همکارانتون میتونن انتخاب بشن تا یک تیم سه تا شش نفره تشکیل بدید. در صفحه پرداخت بانک، مشخصات بانکی خود را وارد کنید تا به صفحه صدور بلیط وارد شوید. در ابتدای ورود به اتاق یک آژیر خطر روشن می شود و اگر در عرض 15 دقیقه آن را خاموش نکنید، پلیس شما را دستگیر خواهید کرد. بعد از این به مدت 45 دقیقه دیگر برای پیدا کردن پول ها فرصت دارید.

محبوب ترین اتاق فرارها

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار