اکبر زنجانپور پای نمایش «چخفته» نشست

علاقه‌مندان می‌توانند بلیت این نمایش را که از ۲۳ تیرماه به مدت محدود ساعت ۲۰:۱۵ دقیقه در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر روی صحنه است از سایت تیوال خریداری کنند.


منبع: https://ana.press/fa/news/858310/%D8%A7%DA%A9%D8%A8%D8%B1-%D8%B2%D9%86%D8%AC%D8%A7%D9%86%D9%BE%D9%88%D8%B1-%D9%BE%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%DA%86%D8%AE%D9%81%D8%AA%D9%87-%D9%86%D8%B4%D8%B3%D8%AA

گروه نمایش «چخفته» در پایان این اجرا ضمن پخش صدای تعدادی از دیالوگ‌های اکبر زنجانپور در نقش‌های ماندگار و متفاوتی که تاکنون در ذهن مخاطبان به یادگار گذاشته است، از سال‌ها تلاش این هنرمند پیشگام در عرصه‌های مختلف بازیگری و کارگردانی سینما، تئاتر و تلویزیون تقدیر کرد.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: «میگن موقع مرگ همه‌ی خاطرات داشته و نداشتت مث یه خواب چند ثانیه‌ای میاد جلوی چشمات.»
رومینا فرمانی، فرزانه محمدحسین، یگانه منصوری، سارا زارعی، امیرحسین فروتن، سارا عزیزی، کیارش زرین، سیاوش کریما، محمدعلی الحمد و محمدعلی براتی بازیگران این نمایش هستند.

اجرای نمایش «چخفته» به کارگردانی اشکان پیرِ دل‌زنده با حضور اکبر زنجانپور، پیشکسوت بازیگری در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر آغاز شد.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، نمایش «چخفته» دور دوم اجرا‌های خود را با حضور اکبر زنجانپور، هنرمند سینما، تئاتر و تلویزیون در تالار سایه مجموعه تئاتر شهر آغاز کرد.

این هنرمند ضمن ابراز خشنودی از تماشای این اثر نمایشی از کارگردان، بازیگران و عوامل اجرایی «چخفته» تشکر کرد.

«چخفته» به نویسندگی فرزانه محمدحسین و تهیه‌کنندگی رضا ناجی‌پور با طراحی و کارگردانی اشکان پیر دل زنده نمایشی است برگرفته از نمایشنامه‌ها و داستان‌های کوتاه آنتوان چخوف با نگاهی کاملا مستقل.

همچنین اکبر زنجانپور پس از تماشای این نمایش با اشاره به فعالیت بازیگران روی صحنه تئاتر گفت: همه ما بازیگران که روی صحنه می‌رویم، می‌دانیم که قرار است چوب به دست دیگران بدهیم.