بازیگر تلویزیون در ICU بستری شد+ فیلم

آرش میراحمدی بازیگر ۵۲ ساله تلویزیون که با بیماری سرطان پانکراس مبارزه می‌کند، در بخش ICU بیمارستان فیروزگر بستری شد.

همسر او، مرجان صفابخش، در این رابطه این اتفاق در صفحه شخصی خود نوشت: «متاسفانه در آخرین شیمی درمانی دکتر فهمید که سطح زردی بسیار بالاست و باید سریعا بستری بشود تا به‌وسیله (یی آر سی پی) استنت گذاری بشه در کیسه صفرا به جهت دفع سموم. که این اتفاق افتاد ما مجبور شدیم شبانه آرش رو بستری کنیم چون احتمال از دست دادن هوشیاریش بود. ولی بیمارستان‌ها یا جا نداشتند یا حاضر به پذیرش نبودند و بعضی از بیمارستان‌ها اصلاً برخورد شایسته‌ای در حد انسان با مراجعه کنندگان نداشتند. در نهایت با مهربانی خانم نعیمه نظام‌دوست رفیق ناب و جان و جناب دکتر منصوریان جراح حاذق کبد همینطور همکاری دکتر فرجی در بیمارستان فیروزگر و کادر درمان و کارکنان نازنین اتاق آی سیو جراحی این اتفاق میسر شد.» 

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، آرش میراحمدی بازیگر ۵۲ ساله تلویزیون که با بیماری سرطان پانکراس مبارزه می‌کند شب گذشته در پی یک عارضه‌ی جدی کبدی در بیمارستان فیروزگر بستری شد و مورد عمل جراحی قرار گرفت.

همسر این بازیگر همچنین ویدئویی از صحبت‌های میراحمدی در بیمارستان و همینطور مشکلات جسمی که او با آن‌ها درگیر است منتشر کرد که در ادامه می‌بینید. 


منبع: https://ana.press/fa/news/868137/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%DA%AF%D8%B1-%D8%AA%D9%84%D9%88%DB%8C%D8%B2%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%AF%D8%B1-icu-%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%B4%D8%AF-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85