بهترین اتو بخار بوش + خرید 4 مدل پرفروش و قدرتمند بوش در بازار هلورین | سناپویان

حال نیز ما با استفاده از نکات قوت و ضعف فروشگاه اینترنتی سبیلو تا به حال و دیگر فروشگاه های اینترنتی سعی بر افزایش بهبود اوضاع و خاص بودنمان داریم. تا بدون استرس و نگرانی و بااعتماد کامل از اجناس ، بدون دردسر و فقط با یک تماس ‌صاحب باکیفیت ترین جنس با مناسب ترین قیمت شوید. لازم با ذکر است تا در خصوص قابلیت هایی که فروشگاه اینترنتی سبیلو را تک و خاص جلوه میدهد بیان کنیم. بوش هوم برند لوازم خانگی می باشید که به صورت تخصصی روی برند بوش آلمان فعالیت می کند.

همزن کاسه دار 11 لیتری هنریچ مدل(HKM

جنس کفی اتو بخار مخزن دار بوش TDS6040 از سرامیک مقاوم و درجه یک با نام تجاری سرانیوم گلیس (CeraniumGlissée) میباشد. معمولاً برندهای معتبر در ساخت انواع اتو بخار از کفی‌های مقاومی استفاده میکنند و هر کدام محصول خاص خودشان را دارند. قابلیت سُرخورندگی بالا، انتقال سریع حرارت و پخش بخار و گرما به صورت یکنواخت از مهم‌ترین ویژگی‌های کفی سرانیوم گلیس است. به لطف قابلیت‌های مذکور، سرعت اتوکشی تا چندین برابر افزایش می‌یابد و از مصرف بی‌رویه‌ی انرژی نیز جلوگیری میشود.

  • از قابلیت‌های ویژه این دستگاه می‌توان به حالت i-Temp آن اشاره کرد.
  • میزان بخار تولید شده، شدت بخار تولید شده، نوع سیستم بخاردهی که می‌تواند افقی یا عمودی باشد و… از مواردی هستند که در هنگام خرید می‌بایست آن‌ها را به طور دقیق مورد بررسی قرار دهید.
  • حجم انبوه بخار از داخل مخزن و به کمک شلنگ بخار به کف اتو منتقل میشود.

اتوی بخار بوش با بهره گیری از طراحی ارگونومیک، امکان تنظیم بخار را در سه سطح مختلف فراهم می سازد. ناگفته نماند، این مدل به سیستم  Easy Comfort نیز مجهز شده تا بتوان بدون نیاز به تنظیمات دما، عمل اتوکشی را انجام داد. اتو بخار مخزن دار بوش TDS6040 مجهز به جدیدترین سیستم رسوب‌زدا تحت عنوان Calc’n Clean Perfect میباشد. میدانید که نشست رسوب و آهک داخل دستگاه اتو بخار، بخارگر و اتو مخزن‌دار پس از مدتی موجب نقصان در کارایی آن‌ها میشود. ضمن اینکه خروج ذره‌های سفید رنگ از کف اتو و نشست آن‌ها روی سطح پارچه (مخصوصاً پارچه‌های تیره‌رنگ)، ظاهر ناخوشایندی ایجاد خواهد کرد. اما با وجود سیستم ضد رسوب هوشمند در اتوهای مخزن دار بوش مدل tds6040، املاح و گچ موجود در آب، پیش از ورود به بویلر تصفیه میشوند و به داخل مخزن مخصوص منتقل میشنود.

اتو بخار 2400 وات تفال مدل FV5646

یکی از قابلیت‌های ویژه این اتو که بسیار مورد توجه خریداران قرار گرفته است، قابلیت بخاردهی عمودی آن است. تا پیش از این‌ها اتو کردن لباس‌هایی که می‌بایست به صورت آویز اتو شوند در خانه امکان‌پذیر نبود. اما اتو بخار بوش P۵۰۳۰۰۱ با قابلیت بخاردهی عمودی این امکان را فراهم کرده تا البسه خود را به صورت آویز اتو کنید.

اتوبخار فیلیپس مدل GC4558

بهترین اتو بخار بوش + خرید 4 مدل پرفروش و قدرتمند بوش در بازار هلورین | سناپویان

که از ویژگی های ضد رسوب،ضد چکه،قطع خودکار و بخاردهی عمودی برخوردار می باشد. که با این ویژگی ها بیشترین کیفیت و کارایی را به کاربران ارائه می دهد. از دیگر ویژگی های این دستگاه صفحه سرامیکی،بخاردهی پیشرفه و… هستند که در صفحه پایین درباره آنها توضیح خواهیم داد. شاید از خود بپرسید، اتو بخار مخزن‌دار یعنی چه و این محصول چه تفاوتی با دیگر محصولات دارد؟ بیاید ابتدا با این محصولات آشنا شویم و سپس به معرفی اتو بخار بوش مدل TDS6040 بپردازیم.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار