«بچه زرنگ» از آنتن شبکه تماشا دیدنی می‌شود

«بچه زرنگ» به کارگردانی مشترک محمدمهدی خالقی، داوود مرادیان، جواد علیزاده، حسین امانی ساخته شده است.

همچنین سریال «چهار چرخ» از شب گذشته در کنداکتورشبکه تماشا قرار گرفته است، «چهار چرخ» داستان مردی به نام «ذبیح» را روایت می‌کند که علاقه عجیبی به داشتن ماشین دارد و در این راه همه تلاشش را به کار می‌گیرد تا پولی جمع کند تا به مدد آن بتواند ماشینی خریداری کند و به این وسیله در زندگیش تحولی ایجاد کند.

او به این آرزو عمری را چای‌فروش لب خط بوده‌است. ذبیح سرانجام موفق می‌شود پس از مدت‌ها پول ماشینش را جمع‌آوری کند، اما هم‌زمان در روز خواستگاری دخترهایش پول‌ها به سرقت می‌رود و این آغاز ماجرا‌های «آقاذبیح» ما و دیگران است.

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، به نقل از روابط عمومی شبکه تماشا، شبکه تماشا مجموعه تلویزیونی «بچه زرنگ» به تهیه کنندگی ابوالفضل حاجتمند که این شب‌ها از شبکه دو سیما پخش می‌شود را برای روز‌های پنج شنبه و جمعه در نظر گرفته است.

مجموعه «بچه زرنگ» پنج شنبه و جمعه‌ها ساعت ۲۴ پخش می‌شود و تکرار و بازپخش روز بعد ساعات ۶ و ۱۲ خواهد بود.

سریال «چهار چرخ» هر شب ساعت ۲۱ از شبکه تماشا پخش و در ساعات ۳، ۹ و ۱۵ روز بعد بازپخش خواهد شد.


منبع: https://snn.ir/fa/news/1053413/%D8%A8%DA%86%D9%87-%D8%B2%D8%B1%D9%86%DA%AF-%D8%A7%D8%B2-%D8%A2%D9%86%D8%AA%D9%86-%D8%B4%D8%A8%DA%A9%D9%87-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B4%D8%A7-%D8%AF%DB%8C%D8%AF%D9%86%DB%8C-%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%D8%B4%D9%88%D8%AF

مجموعه «بچه بزرگ» به زندگینامه و نحوه شهادت ۸ تن از شهدای مدافع حرم در سوریه می‌پردازد. این مستند داستانی به مناسبت سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی با محوریت پرداختن به زندگی شهدای مدافع حرم مشهد، به زندگی شهیدان حسن قاسمی دانا، مصطفی و مجتبی بختی، علی اکبر زوار، مرتضی عطایی، حسین محرابی، مصطفی عارفی، محمد جاودانی و محمدرضا سنجرانی می‌پردازد که با روشی متفاوت به مناطق عملیاتی سوریه و عراق اعزام و در نهایت به شهادت رسیدند.

حمید لولایی، مریم امیرجلالی، بهنوش بختیاری، محسن قاضی مرادی، شهرام قائدی و مجید یاسر از جمله بازیگران این سریال هستند.