تازه‌ترین خبر‌ها درباره فصل دوم «بازی مرکب»

کارگردان: هوانگ دونگ-هیوک

ممکن است بازیکنان قبلی-شامل پارک ها-سو، اوه یئونگ-سو و هویئون-به داستان برگردند، اما تنها درقالب فلاش بک، وقتی که گی-هون یک بار دیگر در این مسابقات شرکت می‌کند و در طول بازی به یاد دوستان مرحومش می‌افتد. تریلر رسمی «بازی مرکب» هنوز منتشر نشده است.

سازندگان سریال محبوب و پرطرفدار «بازی مرکب» هنوز هیچ تاریخ دقیقی را برای شروع فصل دوم این سریال کره‌ای اعلام نکرده‌اند. اما آن‌ها تیزر فصل دوم این سریال را در ۱۲ ژوئن ۲۰۲۲ پخش کردند.

نوع محتوا: سریال اینترنتی

نویسنده: هوانگ دونگ-هیوک

همچنین فهرست بازیگران فصل جدید این سریال نیز توسط سازندگانش منتشر نشده است و نمی‌توان بازیگران سری جدید را حدس زد، چون در پایان فصل اول بیشتر بازیگران به جز سئونگ گی-هون طبق قوانین بازی کشته شدند؛ بنابراین نمیتوان انتظار دیدن همان چهره‌های قبلی را در این فصل نیز داشت. مانند فصل اول، می‌توانیم بگوییم که قرار است در این فصل نیز شاهد چهره‌های جدیدی باشیم.

تاریخ انتشار: اواخر ۲۰۲۳ یا اوایل ۲۰۲۴

به نظر می‌رسد که بن مایه داستان مانند فصل اول است: آیا انسان‌ها حاضرند به خاطر بازی و پول دست از انسانیت بردارند؟

** بازی مرکب، فصل دوم در یک نگاه:

انتهای پیام/


منبع: https://ana.press/fa/news/823171/%D8%AA%D8%A7%D8%B2%D9%87%E2%80%8C%D8%AA%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%AE%D8%A8%D8%B1%E2%80%8C%D9%87%D8%A7-%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%81%D8%B5%D9%84-%D8%AF%D9%88%D9%85-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%85%D8%B1%DA%A9%D8%A8

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری آنا، سازندگان سریال محبوب و پرطرفدار «بازی مرکب» هنوز هیچ تاریخ دقیقی را برای شروع فصل دوم این سریال کره‌ای اعلام نکرده‌اند. اما آن‌ها تیزر فصل دوم این سریال را در ۱۲ ژوئن ۲۰۲۲ پخش کردند.

شبکه پخش کننده: نتفلیکس

در تازه‌ترین مصاحبه کارگردان «بازی مرکب»، هوانگ دونگ-هیوک، اعلام کرد که علاقه‌مندان این سریال می‌توانند در اواخر سال ۲۰۲۲ یا در آغاز سال ۲۰۲۴ شاهد فصل دوم این سریال باشند. در طول این مصاحبه هوانگ گفت که فقط سه صفحه از فیلمنامه را نوشته است. اما او گفت که در فصل جدید مخاطبان شاهد بازی‌های جدیدی خواهند بود که بار‌ها و بار‌ها انسانیت انسان‌ها را می‌آزمایند.

چون فیلمبرداری فصل دوم هنوز شروع نشده و تاریخ انتشارش هم نهایی نشده است. اما شما می‌توانید تیزر این سریال را که در ۱۲ ژوئن ۲۰۲۲ منتشر شده را تماشا کنید و ببینید که چه اتفاقاتی قرار است در فصل جدید رخ دهند.

ژانر: اکشن، رازآلود، درام، بقا

فصل: دوم

بر اساس این گزارش، این سریال از طریق پلتفرم نتفلیکس پخش خواهد شد. محبوبیت این سریال به قدری زیاد است که مردم هنوز آن را به صورت آنلاین تماشا می‌کنند و هنوز نتفلیکس آن را از صفحه اصلی خود برنداشته است.

آنا گزارش می‌دهد؛

نام سریال: بازی مرکب

زبان سریال: کره‌ای