تور آمریکا ارزان، نوروز، قیمت، پاییز، بهار، زمستان، تابستان، مجری مستقیم تور لوکس دور آمریکا نیویورک 1401 و 1402 2023 و 2024 | jarastour

تقریبا هر مجله خبری تور و گردشگریی در این کشور گزینه‌هایی عالی برای خرید دارد، در نتیجه در سفرتان حتما بیرون بروید و بگردید؛ مطمئن باشید چه در یک بازار دست‌دوم فروشی یا یک فروشگاه کالاهای لوکس آن چه که به دنبالش هستید را پیدا خواهید کرد. داشتن ویزای آمریکا ورود به ایالات متحده به شما اجازه می دهد تا وارد یکی از مبادی ورودی، بندر، فرودگاه یا محل ورود از مرز زمینی شوید و از بازرسان وزارت امنیت و اداره حفاظت از گمرکات و مرزها، تقاضای اجازه ورود به ایالات متحده را دریافت کنید. مسئولیت امور مهاجرتی شما در هنگام حضور در ایالات متحده، به عهده DHS است. در دست داشتن ویزای آمریکا نشان می دهد که مسئول کنسولگری در یکی از سفارتخانه های ایالات متحده صلاحیت شما را برای ورود به این کشور با هدفی خاص را مورد تایید قرار داده است. چگونه ویزای توریستی آمریکا بگیریم و مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای آمریکا و هزینه سفر به آمریکا در کمک سفر.

  • با وجود تعداد زیادی از پارک‌های ملی که در بهترین حالت‌شان هستند، تابستان برای ایالت‌های شمالی آمریکا بهترین زمان برای گشت و گذار در فضاهای بیرونی است.
  • طیف گسترده ای از جدیدترین کامیون ها ، محصولات و فرصت های شغلی را از هر گروه عمده صنعت مشاهده و مقایسه کنید.
  • در بخش‌های شمالی آمریکا و از ساحل غربی تا ساحل شرقی، وضعیت آب و هوایی عموما به یک شکل است؛ در این بخش‌ها 4 فصل متمایز سال را می‌توان دید.
  • در کنار آب و هوا، تعطیلات رسمی نیز از دیگر مواردی هستند که باید در هنگام سفر با تور آمریکا در نظر بگیرید.

همانگونه که در بخش قبل بیان کردیم، آمریکا دارای 50 ایالت است به همین خاطر باید دیدنی‌های هر بخش را یک به یک بررسی نمود با این وجود مشهورترین دیدنی‌ها و جاذبه‌های ایالات متحده را بیان خواهیم کرد. پارک ملی گرند کانیون، پل گلدن گیت، مجسمه آزادی، دیزنی لند، هالیوود، پارک ملی یلواستون، پارک ملی آرچز (کمانها)، پارک ملی آتشفشانهای هاوایی، یونیورسال استودیو، سواحل میامی، کوه‌های مونتانا، برج امپاتر استیت، نماد واشینگتن، مجسمه لینکن و…. همانگونه که در بخش قبل بیان کردیم، آمریکا دارای ۵۰ ایالت است به همین خاطر باید دیدنی‌های هر بخش را یک به یک بررسی نمود با این وجود مشهورترین دیدنی‌ها و جاذبه‌های ایالات متحده را بیان خواهیم کرد.

بلیط هواپیما کلمبو

در این قسمت‌های کشور زمستان‌ها همراهش بارش‌های شدید برف و دریاچه‌های یخ‌زده را به ارمغان می‌آورد. بهار خیلی دیر و در ماه می شروع می‌شود؛ بهار با خودش گل‌ها و گیاهان رنگارنگ و زیبا را به این بخش کشور می‌آورد. دماهای فصل تابستان از گرم تا خیلی داغ را در بر می‌گیرند؛ این گرما در شهرهای بزرگ بیشتر حس می‌شود اما در مناطق ساحلی و پارک‌های ملی هوا معمولا خنک‌تر است.

هتل های اروپا

با خیابان‌هایی که با کافه‌های جذاب و بوتیک‌های شیک پر شده‌اند، منطقه قدیمی Mission سن فرانسیسکو می‌تواند برای روزها شما را مشغول خود نگه دارد. بیشتر جذابیت این منطقه در خیابان والنسیا است، جایی که گستره متنوعی از فروشگاه‌های مستقل و جالب توجه در آنجا حضور دارند. یکی از آنها کارخانه شکلات‌سازی قاصدک است که شکلات‌ها و آب‌نبات‌های دست‌ساز و خوشمزه را ارائه می‌دهد.

تور نمایشگاه اسباب بازی Spielwarness آلمان

بزرگ‌ترین مجموعه آثار باستانی فرهنگ هاوایی و اقیانوس آرام در جهان در این شهر است. اما با رفتن به مرکز شهر و محله چینی‌های آن زندگی شبانه در هونولولو را کشف خواهید کرد. شهری با ۵۰۰ هزار نفر جمعیت، و شلوغ‌ترین بندر در خلیج سان‌فرانسیسکو است. با وجود جاذبه‌های دیدنی اوکلند، جای تعجب ندارد اگر بدانید هر سال چهار میلیون نفر گردشگر به این شهر سفر می‌کنند.

http://cctvlive.ir

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار