تور خارجی تور جهانگردی تور آمریکا جزیره سفر ایرانیان | jarastour

آیا به دیگر نقاط مجله خبری تور و گردشگری به چشم یک گردشگر نگاه کرده اید خوشحال ترین لحظه یک انسان زمانی هست که در سفر است. در ثبت نام در تور ها و اتمام تمامی مراحل اداری کارشناسان ما همراه شما خواهند بود. انسان نمی تواند اقیانوس های جدید را کشف کند مگر اینکه شجاعت ترک ساحل رو داشته باشد ما به شما این شجاعت رو می دهیم که دنیا رو ببینید و ماندگار ترین خاطرات رو با ما داشته باشید. ایالت‌های شمالی امریکا در زمستان‌ها سرد هستند، با روزهای کوتاه و بارش‌های سنگین برف که دسترسی به بسیاری از مناطق را مشکل می‌کنند. در نتیجه‌ی همین موضوع، قیمت تور آمریکا در این دوره خیلی کمتر از دیگر ماه‌های سال است و توریست‌های کمتری به این کشور سفر می‌کنند.

قیمت تور آمریکا

خود را آماده کنید، چرا که ترافیک مشهور این شهر قرار است از سرعت‌تان برای دیدن و گشت و گذار بکاهد؛ اما نگران نباشید، این شهر کلی جا برای توقف و استراحت دارد. در فصل موج‌سواری به مالیبو بروید، در موزه گتی توقفی داشته باشید و بعد از آن در هالیوود جا پای ستاره‌ها بگذارید. در رودیو درایو هر چه پول برای خرید کنار گذاشته‌اید را یکجا خرج کنید و بعد از آن به جنوب بروید تا در بخش جدید جنگ ستارگان که به دیزنی‌لند اضافه شده، میلینیوم فالکون را برانید. اگر برنامه دارید در یک شهر از جاذبه‌های فراوانی دیدن کنید، به شما توصیه می‌کنیم کارت عبور آن شهر را تهیه کنید. کارت عبور به شما این امکان را می‌دهد تا با قیمتی مقرون‌به‌صرفه از تعداد زیادی جاذبه در آن شهر دیدن کنید.

راهنمای سفر به ژاپن

کافی است سری به یکی از برترین رستوران‌های چارلستون بزنید تا خودتان متوجه شوید. از حدود سال 1670 معماری ساختمان‌ها و به خصوص کلیساهای این شهر بهانه کافی به مسافران تور آمریکا داده‌اند تا از این جواهر جنوبی کالیفرنیا دیدن کنند. البته حال و هوای جوان‌پسند و پر شر و شور این روزهای شهر، آن را در میان جوان‌ها برای جشن و شادی حسابی محبوب کرده است. واشینگتن دی سی یکی از زیباترین شهرهای امریکا است؛ و همانطور که جلوتر می‌رویم به جذابیت‌های این شهر اضافه هم می‌شود. پارک نشنال مال در این شهر به معنای واقعی کلمه خارق‌العاده است؛ جایی که ساختمان کاپیتول در یک سو و یادبود لینکون در طرف دیگر قرار گرفته است، و چندین موزه تماشایی هم در بین این دو. در تور آمریکا خود از تمام آنها دیدن کنید، اما حتما سری هم به موزه ملی آفریقایی‌آمریکایی‌ها بزنید تا در مورد فرهنگ و تاریخ این بخش از ملت امریکا بیشتر بدانید.

این بدین معناست که نمی‌توان در سفر باتور آمریکاتوقع برخورد با آثاری را داشت که به مثابه نمونه‌های تاریخی ایتالیا از پیشنه‌های بسیار دور و درازی برخوردار باشند. ترکیب اعجاب انگیز پارک‌های سبز و وسیع در دل شهرهای پر شور و سرزنده با هتل‌های اشرافی و موزه‌هایی با اشکال شگفت انگیز، آمریکا را به بهشتی تجددگرایانه برای گردشگران بدل کرده است. در این میان آبشارهای نیاگارا همانند مرزی شیشه‌ای، کانادا سرزمین برف و یخ را از آمریکا مقصد رویایی مهاجران جدا کرده‌اند و با موج‌های خروشانشان جلوه‌گر قدرت بی‌پایان طبیعتند. در سفر با تور آمریکا با ما همراه شوید تا شاهد آن باشید که ثانیه‌ها برای بدل کردن این سفر به خاطره‌ای فراموش ناشدنی از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد. نیازی به گفتن نیست که هیچ جایی در امریکا را مانند نیویورک سیتی پیدا نخواهید کرد. این شهر معجونی شگفت‌انگیز از فرهنگ‌ها، محله‌ها، زبان‌ها و سبک‌های خاص شخصی است؛ یک پیاده‌روی در هر خیابانی در محله منهتن همواره یک تجربه اعجاب‌انگیز و فراموش‌نشدنی را برای شما در تور آمریکا به یادگار خواهد گذاشت.

  • سپس در مسیر برگشت به لاس وگاس سد هوور را که به STATE OF ART CONSTRUCTION معروف است می بینیم .
  • آب و هوای گرم، ساحل‌های شلوغ و زیبا و پارک‌های سرسبز و متعدد از ویژگی‌های بارز سن دیگو است.
  • با وجود 11 صحنه، بیشتر از 800 گروه موسیقی مختلف و نزدیک به یک میلیون طرفدار موسیقی از سراسر جهان شامل مسافران تور آمریکا، این شهر در گرمای تابستان یک تجربه فراموش‌نشدنی را برای همه به یادگار می‌گذارد.
  • البته برای پایین آوردن قیمت تور آمریکا خود همیشه گزینه فست فود را در اختیار دارید.
  • اگر می‌خواهید گردشگر را حتی در خانه‌تان تجربه کنید، با هم همراه باشید.

یکی از سوال‌های همیشگی گردشگران خارجی هزینه‌ی سفر به مقصد مورد نظرشان است. بسیاری سوال خواهند داشت قیمت تور آمریکا چه قدر خواهد بود؟ در ادامه می‌خواهیم برخی از هزینه‌های سفر به آمریکا را بررسی کنیم تا شما بتوانید با توجه به سبک سفر خودتان برآوردی از هزینه‌های تور آمریکا داشته باشید. در ماه سپتامبر از شلوغی جمعیت گردشگران تابستانی کاسته می‌شود و قیمت تور آمریکا دوباره پایین می‌آید. در این ماه در ایالت‌های جنوب شرقی توفان‌ها متداول‌تر می‌شوند؛ هر چه به سمت غرب پیش بروید، احتمال وقوع توفان کمتر می‌شود و دمای هوا همچنان دلپذیر است. فصل پاییز زمانی عالی برای بازدید از جزیره‌های هاوایی است؛ جایی که روزها دوست‌داشتنی، آفتابی و گرم هستند و البته توریست‌های کمتری حضور دارند. در بخش‌های شمالی آمریکا و از ساحل غربی تا ساحل شرقی، وضعیت آب و هوایی عموما به یک شکل است؛ در این بخش‌ها 4 فصل متمایز سال را می‌توان دید.

http://cctvlive.ir

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار