تور خارجی لیست بهترین تورهای الفبای سفر | jarastour

شهر مارماریس ترکیه در سواحل دریای مدیترانه قرار گرفته است. شهر مارماریس به عنوان جواهر فیروزه ای کشور ترکیه نیز شناخته می شود. مارماریس با هتل ها و ویلاهای بسیار لوکس مزین شده است.

تور کویر کاراکال فهرج سریزد

کاملا یادمه که چقدر حساس بودید و گفتید که اعتماد ندارید و چندین بار مجله خبری تور و گردشگری گرفتید تا بالاخره راضی شوید به رزرو تور. اتفاقا ما هم اون زمان خیلی درباره شما و حساسیتهایتان صحبت میکردیم و سعیمان این بود که تور شما هم مثل سایر مسافرینمان خوب پیش بره تا نظرتان جلب شود. واقعا برای همه فارا گشتیها مهمه که همه مسافرین هم راضی باشند و بهشون خوش بگذره تا اینجا هم خدای بینهایت مهربان کمکمان کرده که رو سفید باشیم.

http://cctvlive.ir

این رشد در حوزه تکنولوژی فواید دیگری نیز برای مسافران به‌همراه داشته‌است. ازجمله این فواید خرید ارزان‌تر تورهای گردشگری است. تورهای ماجراجویانه دسته‌ای دیگر از تورهای گردشگری را شامل می‌شوند. در این‌گونه از تورها معمولاً برنامه سفر طوری طراحی‌شده است که مسافران بتوانند هیجان بیشتری را تجربه کنند.

  • تورهای ماجراجویانه معمولاً سفر به مناطق کمتر شناخته‌شده و یا ماجراجویی در دل طبیعت است.
  • با این اپلیکیشن می توانید در یک زمان بسیار کوتاه تور موردنظر خود را خریداری کنید.
  • در نظر داشته باشید که این یک قانون قطعی نیست و بهتر است برای خرید تور مورد نظر خود به موقع اقدام کنید.
  • برای جستجوی تور موردنظر می توانید در سایت مبدا مقصد و همچنین تاریخ رفت وبرگشت و تعداد مسافران را تایپ کرده و در ادامه جستجو را بزنید.

به عنوان میراث تاریخی در یونسکو به ثبت جهانی رسیده است. همینطور این بناهای باشکوه در فهرست آثار ملی ایران نیز قرار گرفته است. شهر آلانیا در سواحل جنوبی کشور ترکیه قرار گرفته و دارای ترکیب منحصر به فردی از آرامش، تاریخ و ماجراجویی است. آلانیا در بین دریای مدیترانه و کوهستان توروس واقع شده و قلب تاریخی شهر آلانیا بر روی شبه جزیره سنگی به همراه قلعه ای خیره کننده از قرن سیزدهم میلادی میلادی می باشد. تورهای فصلی تورهایی هستند که معمولا به صورت مناسبتی انجام می‌شوند. به طور مثال اگر در کشوری مسابقات جام جهانی و یا مسابقات المپیک رشته‌های مختلف ورزشی برگزار شود، می‌توانید از طریق خرید تورهای ورزشی برای سفر به کشور مقصد اقدام کنید.

کوه چهرگان با گروه کوهنوردی تبریز

ولی وقتی با تورشون سفر کردم دیدم عینا همان چیزهایی که درباره خدمات تور و گشت و ترانسفر و حتی هتل گفته بودند مو به مو اجرا شد. واقعا واقعا خوشحالم که با فارا گشت آشنا شدم بعد از اون بود که مشتریشون شدم و تا بحال سه تا سفر باهاشون رفتم یزد، شیراز و کیش اگه بشه تور قشم هم برای عید در نظر دارم برم با همسر جان. خلاصه خیالتان راحت باشه فارا گشت آژانس مورد اطمینانی هستش و پشتیبانی خوبی دارند. تور ایرانگردی ارزان که اصطلاحا به آن تور داخلی ارزان نیز گفته می شود، در تاریخ هایی انجام می شود که معروف به ایام خلوتی هستند. یعنی زمان هایی که تعداد مسافران کم است و بلیط های چارتر و هتل ها، ارزان تر قیمت گذاری می شوند.

تور پاریس + آمستردام نوروز 1402

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار