جانم فدای ایران

خانواده‌ها و دانش آموزان عزیز می‌توانند فیلم‌ها و تصاویر خود را در ابراز علاقه به پرچم و نام ایران به آدرس janam_fadaye_iran در پیام‌رسان‌های ایتا و بله ارسال نمایند. تصاویر ارسالی با عنوان #جانمفدایایران و #پایتومی مانم منتشر خواهد شد.


منبع: https://snn.ir/fa/news/1036684/%D8%AC%D8%A7%D9%86%D9%85-%D9%81%D8%AF%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، این روز‌ها که برخی عوامل بیگانه در خیابان‌های شهر امنیت مردم را سلب کرده‌اند و با خسارت زدن به اموال مردم و مراکز و اموال عمومی سعی در متهلب نشان دادن فضای کشور دارند شاید بیشتر نیازمند آن هستیم تا با یکدیگر متحد باشیم. زیرا هر چقد هم که ناراضی باشیم راضی به تجزیه میهن عزیزمان نیستیم که این دقیقا در مقابل خواسته دشمنان ملت ایران است.

حال به منظور مقابله مجازی با این فتنه جدید و بر هم زدن فضای خود ساخته معاندین علیه ملت ایران و نشان دادن همبستگی‌مان در برابر دشمنان این آب و خاک، شبکه افق سیما بر آن شده تا با همکاری خود مردم و با انتشار فیلم و عکس با موضوع ابراز علاقه به میهن عزیزمان ایران در این مسیر قدم بر دارد تا مشت محکمی باشد بر دهان یاوه‌گویانی که خواب تجزیه ایران را با خود به گور خواهند برد.