دالاهو مجری تخصصی تور طبیعت گردی تورهای خارجی و داخلی | jarastour

الی گشت یک سایت اینترنتی برای رزرو آنلاین تورهای مسافرتی هم خارجی و هم داخلی می باشد. سایت فوق در زمینه بلیط هواپیما، رزرو هتل، بلیط قطار و حتی بیمه های مسافرتی نیز فعالیت دارد. برای دیدن تورهای مختلف می توانید در قسمت جستجو نام مقصد خود را بنویسید. همچنین تورهای موجود برای ترکی،ه آنتالیا، مالدیو و … در صفحه ی الی گشت هر روز بروزرسانی می شوند. در پکیج های مسافرتی قرار گرفته سایت الی گشت پروازها با بهترین خطوط هواپیمایی صورت گرفته و هتل های مقصد نیز دارای کیفیت و خدمات بسیار خوبی هستند.

شب پاریس + 3 شب کلن

ضمن اینکه در این مجله خبری تور و گردشگری در مناسبت های مختلف آفرهای بسیار خوبی بر روی تورها قرار می گیرد. با پیگیری سایت می توانید از این تخفیفات استفاده کنید و با هزینه کمتر به سفر بسیار خوب بروید. تورهای مسافرتی در عصر حاضر اهمیت زیادی در صنعت گردشگری دارند.

در شمال کشور هند رشته کوه هیمالیا قرار گرفته است و وجود این رشته کوه باعث شده است که کشور هند کشوری پر باران به همراه خاکی حاصل خیز باشد. کشور هند دارای شهرهای مشهور و زیبایی همچونآگرا،جیپور،گواو … است که سالانه میلیون ها نفر را به وسیله تور هند دهلی آگرا جیپور و تور گوا به سمت خود جذب می کنند. کشور هند دارای جاذبه های فوق العاده ای در شهر های مختلف خود می باشد از جمله اماکن دیدنی هند می توان به تاج محل با شهرت جهانی خود در شهر آگرا، قلعه سرخ در شهر دهلی، کاخ ویکتوریا و قلعه آمبر فورت در شهر جیپور و…

تور اصفهان

امکانات و خدماتی مانند ویزا، رزرو هتل، برنامه یفر، راهنمای سفر، بیمه مسافرتی، ترانسفر، گشت های شهری، برنامه سفر و ..از جمله خدمات متداول در تور ها هستند. جزیره کیش برای سالیان زیادی است که مقصد محبوب گردشگران ایرانی است و تورهایی که به قصد بازدید از این جزیره اجرا می‌شوند، همواره محبوبیت خاصی بین گردشگران ایرانی دارد. معمولاً خدمات تور کیش محدود به رزرو هتل، بلیط هواپیمای رفت‌وبرگشت و ترانسفور فرودگاهی می‌شود و مسافران می‌توانند برای بازدید از جاذبه‌های این جزیره ماشین کرایه کنند، تاکسی کرایه کنند یا در تورهایی که به قصد گشت‌وگذار در جزیره کیش، در هتل های کیش به فروش می رسد، ثبت‌نام کنند.

  • پ کشورهای فوق معمولاً جزو پرطرف دارترین کشورها جهت مسافرت هستند.
  • لازم به ذکر است که مسافران در زمان سفر خود می توانند تصمیم بگیرند که آیا به بیمه مسافرتی نیاز دارند یا خیر، چرا که داشتن بیمه مسافرتی در همه سفرها برای مسافران اجباری نیست.
  • البته راهنمای تور که آشنا باشند به جاهای دیدنی هم لازم دارم.
  • سایت فوق یک سایت بسیار کامل در زمینه خرید بلیط هواپیما، چه برای سفرهای داخلی و چه سفرهای خارجی، رزرو هتل هم در داخل کشور و هم در خارج ، بلیط قطار، بلیط اتوبوس، بیمه مسافرتی و درنهایت تورهای گردشگری می باشد.
  • سالانه شهر آنتالیا میزبان در حدود یازده میلیون گردشگر از سراسر جهان می باشد.

برای نمونه آژانس مسافرتی فارا گشت کوروش کبیر. از ابتدای سال تا الان دو دفعه باهاشون سفر کردم و خدارو شکر راضی بودم. این سایت همراه تورهای خود بیمه مسافرتی نیز ارائه می دهد که باعث اطمینان خاطر افراد می شود.

http://cctvlive.ir

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار