رضا داودنژاد درگذشت – خبرگزاری آنا

رضا داودنژاد که متولد اردیبهشت سال ۱۳۵۹ بود، سال ۱۳۹۱ عمل پیوند کبد انجام داد و پس از آن با بهبود شرایط جسمی فعالیت‌های هنری خود  را از سر گرفت.

رضا داودنژاد بازیگر سینما و تلویزیون ساعتی قبل در سن ۴۴ سالگی درگذشت.

 


منبع: https://ana.ir/fa/news/903656/%D8%B1%D8%B6%D8%A7-%D8%AF%D8%A7%D9%88%D8%AF%D9%86%DA%98%D8%A7%D8%AF-%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%B0%D8%B4%D8%AA

علیرضا داودنژاد کارگردان سینما و پدر این بازیگر ۲۵ اسفندماه درباره آخرین وضعیت پسرش به رسانه‌ها گفته بود: رضا مدتی در بیمارستان مسیح دانشوری تهران بستری بود اما طی دو هفته گذشته به دلیل اینکه تحت مراقبت پزشکان خودش (که پیش از این در شیراز عمل پیوند کبد او را انجام داده بودند) باشد به شیراز منتقل و بستری شده است.

وی فعالیتش در سینما را از دوران کودکی و با فیلم «بی پناه» شروع کرد طی سال‌های فعالیتش در فیلم‌های مطرحی چون «مصائب شیرین»، «مرهم»، «خیابان های آرام»، «هوو»، «لامینور»، «بی رؤیا» و … بازی کرد. او در سریال‌های خاطره انگیزی چون ««پشت کنکوری ها»، «باغچه مینو»، «زندگی به شرط خنده» و «متهم گریخت» هم جلوی دوربین رفته بود.

 

رضا داودنژاد درگذشت

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، خانواده رضا داودنژاد بازیگر سینما و تلویزیون تایید کرد او که از چندماه قبل در پی عفونت خونی در بیمارستان بستری بود، سیزدهم فروردین‌ماه از دنیا رفت.