«رمز و راز تجارت» منتشر شد

انتهای پیام/


منبع: https://ana.press/fa/news/816060/%D8%B1%D9%85%D8%B2-%D9%88-%D8%B1%D8%A7%D8%B2-%D8%AA%D8%AC%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D9%85%D9%86%D8%AA%D8%B4%D8%B1-%D8%B4%D8%AF

دستوراتی که قطعا با به‌کارگیری آن‌ها، هم آخرت‌مان را تضمین کرده‌ایم و هم توی همین دنیا، از نتایجش بهره‌مند خواهیم.

تازه‌ترین اثر رضا مصطفوی با عنوان «رمز و راز تجارت» منتشر شد.

این احادیث کاملا کاربردی است و فهم مطالب این کتاب، برای هرکسی که می‌خواهد کسب‌وکاری داشته باشد، لازم و ضروری است. مطالب ارزشمندی درباره‌ی اینکه چگونه کم‌فروشی نکنیم، طرز رفتارمان با مردم، پرسنل، کارگر و… و حتا توصیه‌هایی برای آینده اقتصادی بهتر، همه و همه در این کتاب ۲۹۶ صفحه‌ای جمع‌آوری شده است.

در بخشی آمده است؛

بازخوانی رمز و راز تجارت در میان احادیث؛

بر اساس این گزارش، این کتاب، ترجمه روان و جذاب کتاب «تجارت» از مجموعه حدیثی «فروع کافی» است که شامل سخنان اهل‌بیت علیهم‌السلام می‌شود.

«انسان جاافتاده و محترمی بود؛ البته اوضاع اقتصادی خیلی خوبی هم داشت. توی صحبت‌هایش درباره موفقیتی که به‌دست آورده، پرده از رازی برداشت که هیچ‌رقمه ذهنم به سمتش نمی‌رفت. صحبت از یک کتاب قدیمی بود؛ کتابی که باعث شده بود از همان جوانی دنبال کار‌های به‌روز برود و البته آداب و شرایط اسلامی آن را هم رعایت کند. صحبت از کتاب اقتصاددان‌های معروف اروپایی و آمریکایی و… نبود. صحبت از کلمات گوهربار بزرگانی بود که راه‌وچاه این مسیر را می‌شناختند و برای اینکه پیروانشان به مسیر اشتباه نرود، خورشید بی‌بدیل این مسیر شده بودند.»

به گزارش گروه فرهنگ خبرگزاری آنا، «رمز و راز تجارت» تازه‌ترین اثر از رضا مصطفوی است که انتشارات عهدمانا آن را منتشر کرده است.

اگر شما هم علاقه‌مند هستید این کتاب جذاب و ناب را تهیه کنید، می‌توانید از کتابفروشی‌های سراسر کشور یا از طریق سایت عهدمانا آن را تهیه کنید.