سئو off-page چیست؟ – مجله چاپخونه -بهترین بک لینک

پیوندهایی با کیفیت که به Google و افراد نشان می دهد که شما یک وب سایت با کیفیت نیز هستید. در آکادمی آموزش سئو سعی میکنیم بهترین مطالب کاربردی توسط متخصصان سئو در ویرگول رو جمع آوری کنیم تا از تخصص تمامی عزیزان استفاده کنیم. پس کیفیت و تعداد لینک‌هایی که هر سایت دارد، نشانی از تلاشی است که برای Off-Page SEO آن سایت شده است. به طور کلی می‌توان گفت On-Page SEO، تضمینی است بر این که سایت شما هم توسط مشتریان و مخاطبان بالقوه شما خوانده می‌شود و هم توسط ربات‌های موتورهای جستجو.

چک لیست سئو خارجی وب سایت سال ۲۰۲۲

سئو off-page چیست؟ – مجله چاپخونه

از دیگر روش های لینک سازی خارجی حضور فعال در وب‌سایت‌هایی است که باهدف پیداکردن پاسخ‌ برای سوالات کاربران طراحی شده‌اند. بهتر است در چند سرویس وبلاگی عضو شوید و با تولید محتوای موثر و خوب لینک‌های به سایت اصلی‌تان ایجاد کنید. استفاده از ابزار لینک سازی وبلاگ‌ها قرار نیست در کوتاه‌مدت معجزه کند، اما مطمئن باشید در بلندمدت نتایج مثبت آن را مشاهده خواهید کرد. در تهیه و استفاده ار محتوای سئو شده باید به این نکته توجه داشت که متن محتوای سئو شده هیچ تاثیری در سئو سایت ندارد. متن محتوای سئو شده تنها وسیله‌ای برای انتشار لینک‌های گنجانده شده در آن است.

برای مشاهده امتیاز UR هر صفحه، URL مورد نظر را در Ahrefs Site Explorer قرار دهید. بنابراین سوال اینجاست که چطور می‌توان “اعتبار” یک صفحه را تشخیص داد؟ گوگل در گذشته قابلیت امتیاز PageRank عمومی داشت، اما در سال 2016 آن را خذف کرد. درحالیکه هیچ نسخه دقیقی برای امتیاز صفحه موجود نیست، معیارهای مشابه اما اندک وجود دارد. پیوندها و سایر عوامل خارجی را که باید درباره آنها بدانید در ادامه توضیح خواهیم داد. به همین خاطر، این صفحه ارزش واقعی خود را از نظر اکثر بازدیدکنندگان، از دست می‌دهد و قطعا شایستگی جایگاه برتر را ندارد.

ثبت نام در دایرکتوری ها

برای اینکه بتوانید در سئو خارجی موفق شوید می‌توانید از برگزاری وبینار در پلتفرم‌های مربوطه کمک بگیرید. برای انجام این کار باید تاریخ برگزاری وبینار را در شبکه‌های اجتماعی کسب ‌و کارتان به مخاطبین هدف خود اطلاع‌رسانی کنید. علاوه‌بر این، لینک وب‌سایت‌تان را نیز در همان پلتفرم منتشر کنید. اگر همه این عوامل با روند طبیعی انجام شود نتیجه بسیار خوبی خواهد داشت.

 • امکان ارائه هیچ گزارش دیگری در این خدمات نمی باشد همچنین لینک های ارسالی برای مشاهده فقط تا تاریخ خاصی امکان مشاهده دارند و پس از ارسال مسئولیت مشاهده سریع این گزارش با خود مشتری می باشد.
 • در این بخش علاوه بر مشاهده لینک های وردی به سایت خودمان می‌توانیم بر اساس نوع لینک سازی رقبا دست به تدوین استراتژی بک لینک آینده‌مان بزنیم.
 • اساساً، با ایجاد پیوند خارجی به سایت خود، در تلاش هستید تاحدامکان “رأی” برای اعتبار جمع کنید، تا بتوانید رقبای خود را دور زده و رتبه بالاتری کسب کنید.
 • همچنین، بسیاری از این سایت ها از مقاله های خود به tesla.com لینک زدند.
 • بزرگترین فایده این عمل این است که وقتی شخصی به صفحه شما با URL پیوند می زند، anchor text لینک همچنان کلمه کلیدی هدف صفحه شما را سایت بهترین بک لینک شامل می شود.

آیا ترافیک بیشتری از Google می خواهید؟ پس شما در جای مناسب هستید.، زیرا در این مقاله می خواهیم روشهای سئو را به صورت دقیق به شما نشان دهیم تا… مهمترین نکته فقط این است که محتوای شما باید براساس اصول سئو نوشته شود و اگر به این زمینه خیلی وارد نیستید، می توانید یک بلاگ نویس را استخدام کنید. برای اینکه ببینید که جستجوهای برند شما در طول زمان چطور تغییر کرده است، می توانید از ابزار Keyword Overview که برای یافتن کلمات کلیدی است استفاده کنید و نام برند خود را وارد کنید.

 • راهکار مناسبی که منجر به انتقال ترافیک ارگانیک بیشتر، به سمت سایت خواهد شد.
 • در این بخش می‌توانید بازه زمانی انتخاب کنید و تمام لینک‌هایی که از سایت‌ها و صفحات مختلف وب گرفتید را مشاهده کنید.
 • سئو همه چیز در مورد ایجاد یک نام تجاری در دراز مدت و در مقیاس برای دستیابی به مخاطبان بین المللی بزرگ در طول زمان است.
 • عنوان صفحه همان چیزی است که در صفحات نتایج موتور جستجو و در تب مرورگر در بالای صفحه نمایش شما نشان داده می شود.
 • همان طور که می‌دانید در مبحث سئو عواملی مختلفی دخیل هستند با آگاهی داشتن از این عوامل و انجام آن‌ها می‌توانید به نتیجه دلخواه خود برسید.
 • خرید رپورتاژ آگهی یکی از قوی‌ترین تکنیک‌های سئو و رتبه‌بندی در گوگل است.
منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار