شرایط شهرام عبدلی رو به بهبودی است

وی خاطر نشان کرد: بر اساس گفته ها، ایشان پیش از این نیز سابقه بیماری داشته است، با این حال اکنون پزشکان در حال درمان وی هستند و شرایط وی رو به بهبود است.


منبع: https://snn.ir/fa/news/1061793/%D8%B4%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B7-%D8%B4%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%85-%D8%B9%D8%A8%D8%AF%D9%84%DB%8C-%D8%B1%D9%88-%D8%A8%D9%87-%D8%A8%D9%87%D8%A8%D9%88%D8%AF%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA

وی که در شهر مشهد برای بازی در سریال «آسوده باش» به تهیه‌کنندگی مرتضی اسکافی حضورداشته دچار عارضه مغزی شده و به بیمارستان منتقل‌شده است. تهیه‌کننده این سریال نیز از رو به بهبودی خال بازیگر خبر داده است.

تهیه کننده سریال «آسوده باش» افزود: شهرام عبدلی روز گذشته هنگامی که در یکی از هتل‌های طرقبه مشغول استراحت بود، دچار عارضه مغزی شد و بلافاصله توسط اورژانس ۱۱۵ به بیمارستان قائم مشهد منتقل می‌شود.

مطابق شنیده‌ها در حال حاضر نیز حال عمومی شهرام عبدلی رو به بهبودی بوده و هوشیاری وی برگشته است. عبدلی در حال حاضر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان قائم مشهد حضور دارد و سطح هوشیاری این بازیگر رو به افزایش است. عمل جراحی اولی که به‌روی مغز او انجام شده موفقیت‌آمیز بوده است، امیدواریم عمل جراحی دوم نیز با موفقیت سپری شود.

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، امروز همراه باخبری بود که تعداد زیادی از هنردوستان را نگران کرد، خبری که به نقل از امیر غفارمنش منتشرشده و بیانگر حال وخیم بازیگر نام‌آشنای کشورمان شهرام عبدلی بود.

به نقل از خبرگزاری فارس از مشهد: مرتضی اسکافی تهیه کننده سریال «آسوده باش» اظهار کرد: حدود ۲۰ روز است که فیلمبرداری سریال «آسوده باش» به کارگردانی «حسن حج گذار» با موضوع حضرت رضا (ع) در مشهد آغاز شده که ۳۷ بازیگر از جمله «شهرام عبدلی، فاطمه گودرزی، طاهر معصومی و …» در آن ایفای نقش می‌کنند.