طراحی داخلی جواهر فروشی

رعایت هر یک از نکات زیر علاوه بر کمک به جذب مخاطب بیشتر و رضایت آنها، باعث افزایش جایگاه شما در موتورهای جستجو هم می شود. همه چیز در طراحی دکور مغازه تحت تأثیر ویژگی های منحصر به فرد مجموعه جواهرات و بازار هدف آن هستند. در مورد دکور طلا فروشی و مانکن طلا فروشی و همچنین ویترین دکوراسیون طلافروشی میبایست به خوبی فکر شود. مشاهده و زیرنظر گرفتن مشتریان را فراموش نکنید و به اینکه جذب چه چیزهایی شده و از چه چیزهایی دوری می کنند، و نیز نحوه حرکت آنها دقت کنید و این موارد را با طراحی موردنظر خود تطبیق دهید. این موضوع به معنای جذب مشتری بیشتر خواهد بود.

به همین منظور باید در نوع دکوراسیون و طراحی داخلی طلا فروشی دقت لازم را به عمل آورد تا در نهایت کالایی که در ویترین قرار گرفته از زوایای مختلف و با نور پردازی مناسب برای مشتریان قابل دید باشد و نیاز نباشد تا برای تماشای ان حتما انرا از ویترین خارج نمود. این نکات برای بیشتر مغازهها مشترک هستند و در نظر نگرفتن هر کدام پیش از شروع به دکوراسیون، میتواند به پایان رساندن پروژه، زیبایی و کاربری مغازه را به طور کامل تحت تاثیر قرار دهد. با ادامه متن همراه باشید تا این نکات را به صورت کامل در اختیارتان قرار دهیم. تنها با راهنمایی طراحان و به کار بردن نکات مهم میتوان تمام نیازهای یک جواهر فروشی شیک و مدرن را در کنار کاربری بودن و امنیت داشت. همچنین در نظر داشتن ارتفاع مناسب برای پیشخوان نیز نکته مهمی است که حین طراحی دکوراسیون داخلی جواهر فروشی باید به آن توجه داشت. زیرا مشتریان به رنگ اصلی جواهر پی نمیبرند و ممکن است از خرید منصرف شوند. همواره طراحان دکوراسیون داخلی در فروشگاه های جواهر فروشی این نکته را به فروشندگان می گویند که جواهرات گران قیمت و زینتی خود را در ویترینی مخفی درون فروشگاه قرار دهند و آن را از چشم اولیه مشتریان نگاه دارند.

در ابتدا باید بدانید و در نظر بگیرید که از طراحی های بسیار شلوغ و خسته کننده نباید استفاده کنید زیرا مشتریان به داخل مغازه شما می آیند تا جواهرات زیبا را ببینند و حال دلشان خوب شود و از اینکه در کنار آن ها بخواهند به طراحی دکوراسیون داخلی شما نیز توجع کنند ممکن است آن ها دچار سردرگمی و دو دلی کند. اما برای بالا بردن جذابیت جواهر فروشی، ابتدا بهتر است به زیبایی و تناسب چیدمان ویترین توجه داشت. در واقع وجود دکوراسیون مدرن و شیک همانقدر مهم است که کالای انتخابی باید منحصر به فرد و زیبا باشد. جواهر فروش ها همانطور که از نام آن ها مشخص است مکانی برای فروش اشیای زینتی و گران قیمت می باشد.

4) محل قرار گیری گاو صندوق طوریکه جای مناسب و امنی قرار بگیرد و در معرض دید عموم طراحی دکوراسیون داخلی مغازه طلافروشی با سنگ نباشد. برای نحوه قرار گیری دوربین های مدار بسته فروشگاه جواهر فروشی خود حتما فکری بکنید. به همین دلیل در انتخاب رنگ بهتر است نیم نگاهی به هم صنفان خود داشته باشید و درکنار آن رنگی را انتخاب کنید که بازتابی از موقعیت و اهداف شخصی شما است. بهتر است برای بالا بردن امنیت در طراحی دکوراسیون داخلی جواهر فروشی ها از یک ویترین شیشه ای در بسته در مرکز جواهر فروشی استفاده شود که مشتریان هنگام تماشای جواهرات اشراف کامل را بر روی آن ها داشته باشند و همچنین فروشنده نیز به طور کامل بتواند حرکات مشتریان را رصد کرده و دوربین ها نیز در اطراف مختلف فروشگاه امنیت فروشگاه را بیشتر کنند و بالا ببرند. این نور پردازی علاوه بر تامین نور کافی برای محیط، بتواند بر جلوه ی جواهرات بیفزاید. به عنوان اولین و مهم ترین ایده ای که بتواند لوگو طلا فروشی شمارا منحصر به فرد کند، طراحی آن با کیفیت بالاست.

نمای مغازه طلا یا جواهر فروشی می تواند با طراحی ویترین بیرونی تکمیل شود. قطعاً درب ورود و خروج یک طلا فروشی با سایر مکانها متفاوت است. برای مثال توجه به ویترین بیرونی، توجه به نورپردازی، امنیت و در عین حال زیبایی درب ورودی و بسیاری از موارد دیگر جزئی از استانداردهای این فروشگاهها هستند. برای آن که نورپردازی مناسبی را داشته باشید، می توانید به سادگی و به راحتی از هالوژن های سقفی استفاده کنید که داخل کناف سقف قرار می گیرند. معمولا مشتریانی که به دنبال این نوع جواهرات باشند خود از فروشنده آن ها درخاست کی ککند و فروشندگان نیز می توانند به راحتی تشخیص دهند که آیا این مشتری قصد خرید این نوع جواهرات را دارد یا خیر. بهتر است مسیر مورد نظر در فروشگاه خود را به شکلی انتخاب کنید که محصولات شما به راحتی و تا حد زیادی برای مشتریان قابل مشاهده باشد به خصوص محصولا پر طرفدار تر که احتمال می دهید انتخاب مشتریان خاص شما باشند.

برای بالا بردن امنیت در جواهر فروشی می توانید از درب های ضد سرقتی که به زیبایی دکوراسیون داخلی شما نیز کمک می کنند ، استفاده کنید. ویترین مغازه جواهر فروشی در حد به سزایی در جذب مشتری موثر است. برای اینکه دکوراسیون داخلی جواهر فروشی منحصر به فردی داشته باشید بهتر است قسمتهایی را تاریک و قسمتهایی را با نور مناسب نقطهای تابیده شده روی جواهرات در نظر بگیرید. فروشگاه های جواهر فروشی همواره یکی از جذاب ترین راه ها و ایده ها برای افرادی که قصد سرقت دارند ، می باشد. فروشگاههایی مانند زیور آلات فروشی باید به گونه ای طراحی بشوند که زیبا ترین کالکشن های جواهر آلات را در معرض نمایش بگذارند و طراحی آن محیط باید به گونه ای باشد که در خور و شایسته این محصولات باشد. تامین کردن نیازهای مشتری یعنی احترام به مشتری و خریدهای مکرر که کسب درآمد بالاتری را نیز به همراه دارد. افرادی که این محیط را طراحی میکنند باید دقت داشته باشند که طلا با سایر اقلام متفاوت است یعنی به گونهای نیست که مشتری چیزی را بخواهد و فروشنده در اختیارش بگذارد بلکه باید طراحی این قسمت به صورتی باشد که افراد طلای مورد نظر خودشان را از ویترین شیشهای مشاهده کنند و مدلهای انتخابی خود را در نظر بگیرد و زمانی که به طور قطعی قصد خرید داشت آن را به فروشنده نشان داده و از فروشنده بخواهد که آن جنس را در اختیارش قرار دهد.

انواع جواهر با تلفیقی از هنر و ظرافت ساخته میشوند. به نقل از تیم معماری، برای شاخص شدن فروشگاه در بین فروشگاه های طلا و جواهر، متریال هایی مورد استفاده قرار گرفته اند که در فروشگاه های جواهر چندان مرسوم نیستند. این فضا بیشتر مایل به سمت مدرنیته است و این تغییرات با توجه به کالا های این قسمت ضرورت داشته است. اولین شخصی که باید بهترین ایده رو برای دکوراسیون مغازه پیشنهاد بده خود فرد صاحب مغازه هس و در مرحله بعد میتونین با متخصصین هلدینگ شریفی برای ایده های خلاق و نو درخواست مشاوره بدین تا تجربیات خودمون در این حوزه با بهترین نمونه پروژه ها رو داشته باشین. درست است که خلاق بودن دشوار است؛ اما بدون راه حل نیست. طراحی داخلی طلا فروشی شاید در ظاهر مثل طراحی داخلی دیگر فروشگاه ها باشد، اما در باطن این طور نیست. شاید اطرافیان شما نیز با دیدن طراحی داخلی آن مکان به وجد آمده باشند؛ بنابراین اولین ویژگی یک دکوراسیون موفق و برتر همهپسند بودن آن است.

تنوع رنگی برای نور ویترین جواهر فروشی راهکار مناسبی نیست. به این شکل است که یک دکوراسیون مغازه جواهر فروشی زیبا و مناسب می تواند فروش را تضمین و مشتری های شما را وفادار به خرید دائمی از شما نماید. دکوراسیون داخلی جواهر فروشی دغدغههای متعددی دارد که باید طراحان دکوراسیون به بهترین شکل آنها را در نظر گیرند. طراحی و زیبایی دکوراسیون داخای جواهر فروشی یکی از مهم ترین مواردی است که مشتریان شما در انتخاب برای فروشگاه شما که شما را از بین دیگر رقبایتان انتخاب کنند موثر است. معمولاً اجرای سقف کاذب یکی از ارزان ترین ایده دکور مغازه محسوب می شود و همیشه جذابیت خود را در عین سادگی دارد. طلا و جواهرفروشی، از آن دسته شغلهایی است که دکوراسیون و طراحی داخلی مغازه آن بسیار اهمیت دارد؛ بنابراین اگر میخواهید که مشتری حاضر به ورود و خرید از فروشگاه شما شود، باید طراحی دکور فروشگاه خود را بهروز نگه دارید. در طراحی دکور و ویترین طلا و جواهر فروشی که از پایه و مانکن ها شکل گرفته در سایز ، ابعاد و رنگ های مختلف قابل طراحی می باشد .و همچنین برای سفارش مانکن ها در دو صورت امکان پذیر هست . شما می توانید در بخش ها و پارتیشن بندی های مختلف طلا و جواهرات را قرار دهید.

این موضوع به دیده شدن هر چه بیشتر کالاها کمک میکند. از طرفی علاوه بر در نظر داشتن شرایط مالک، لازم است به جذب بیشتر مشتری و مواردی از قبیل امنیت و زیبایی نیز توجه کرد. به همین دلیل علاوه بر کالایی که باید هنرمندانه مطابق با سلیقه هر مشتری ارائه شود، توجه به دکوراسیون برای به چشم آمدن و جذب مشتری بسیار مهم است. معمولا در قفسه های داخل مغازه، منتخب محصولات قرار می گیرد؛ بنابراین طراحی و نصب آن به بهترین شکل، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. بنابراین بر خلاف چیزی که به نظر می رسد طراحی دکوراسیون اخلی جواهر فروشی ها باید بسیار ساده و جذاب باشد. دکور کلاسیک خود را حدالامکان از روکش های ساده و رنگ شده (بدون رگه) استفاده کنید تا تمرکز اصلی بر روی جواهرات به نمایش درآمده باشد. زمینهای که برای ویترین انتخاب میکنید، اغلب بهتر است ساده باشد. از طرفی دیگر نیاز است تا امنیت برای این کالاهای قیمتی کاملا در نظر گرفته شود. برای طراحی این فضا کافی است موارد ویژهای مانند نورپردازی و مسائل امنیتی را در نظر بگیرید. از دیگر نکات در طراحی دکوراسیون داخلی مغازه میتوان به موارد زیر اشاره کرد. مشتری از بدو ورود به درون فضای طلافروشی توجه خاصی به طراحی دکوراسیون محیط میکند به همین منظور برای ظاهر محیط باید نهایت ظرافت را به کار برد.

در این سبک باید توجه کنید که ممکن است برای استفاده از متریالی که برای آن استفاده می شود ، مجبور شوید مبلغ بیشتری را پرداخت کنید زیرا نوع رنگ و نورپردازی و یا نحوه چینش ویترین گاها ممکن است بسیار هزینه بر تر نسبت به سایر سبک ها دکوراسیون داخلی دیگر باشد. معمولا سبک های کلاسیک برای مواردی مورد استفاده قرار می گیرند که فضای کوچک تری نسبت به سایر رقبا داشته باشید. توجه داشته باشید که در این سبک ، تمرکز اصلی بر روی راحتی فروشنده و مشتری می باشد. در برخی از موارد برای مشتریان روبروی پیشخوان صندلی در نظر گرفته میشود که این موضوع میتواند به راحتی مشتریان کمک کند. این موضوع نباید سبب از بین رفتن جذابیت و زیبایی روی پیشخوان شود. ویترین نباید خیلی پایین باشد و نباید ارتفاع آن زیادی بالا باشد. با بالا بردن امنیت باعث میشوید که سرعت سارق پایین بیاد در نتیجه از انجام دزدی صرف نظر نماید.

مشتریان این فروشگاه ها معمولا افرادی هستند که از سطح بالایی از رفاه و مالی در جامعه برخوردار هستند بنابراین بسیار به جزئیات اهمیت می دهند. بعد از جذب شدن مشتری با ویترینی گیرا و جذاب، نوبت به پیشخوان برای نگه داشتن و استقبال از مشتری میرسد. با این کار علاوه بر توجه به استانداردهای مهمی مثل امنیت، به شیک بودن و جذب مشتری نیز توجه خواهد شد. این موضوع میتواند الهامی برای طراحی فضای داخلی فروشگاه شما باشد تا مشتری حرکتی از روی کنجکاوی داشته و مسیر خود را به راحتی پیدا کند. استفاده از رنگ های تیره تر امروز طرفداران بسیاری پیدا کرده است، چرا که در تضاد با رنگ های زرد و سفید است. از نورهایی با رنگهای ضد و نقیض استفاده نشود بهتر است؛ رنگ سفید و زرد بهترین انتخاب هستند. در طراحی دکوراسیون داخلی می توانید آن ها را پوشش داده و به گونه ای مستتر کنید که از چشم سارقین مخفی بماند و در هنگام نیاز بهترین کارایی و استفاده را به شما بدهد. استفاده از دوربین های مدار بسته از اولین اقدامات برای افزایش امنیت در طراحی مغازه طلا فروشی است که در طراحی داخلی مغازه طلا فروشی حتما باید به آن توجه کرد.

این مسیر مشتریان نیز بسیار اهمیت دارد که از کجا وارد شده چه مسیری را طی می کنند و در کجا به تماشای جواهرات می پردازند و در نهایت اگر قصد خرید از فروشگاه شما را داشتند در کجا آن را پرداخت کرده و خروج می کنند. وجود آینههای متعدد در کنار پیشخوان و نورپردازی خوب، به دیده شدن جواهر برای مشتری کمک ویژهای ایجاد میکند. منظور از طراحی لوگو پویا این است که لوگوی شما به صورتی طراحی شود که با گذشت زمان، قابلیت ایجاد هرگونه تغییر در لوگو با حفظ عنصر و یا نماد اصلی آن وجود داشته باشد. به همین منظور نکات و ایدههای مختلفی را در اختیارتان قرار خواهیم داد که در این امر یاریرسان باشد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار