عده‌ای از ترس ریزش فالوور جهاد تبیین نمی‌کنند/ آرمان علی‌وردی فخر حوزه‌های علمیه تهران شد

 حجت‌الاسلام قمی در ابتدا با تأکید بر جریان داشتن یک جنگ تمام‌عیارِ ترکیبی علیه ملت ایران، گفت: دشمنان خواستند مردم را در برابر مردم قرار دهند و با همه فشار‌های خارجی کوشیدند، یک جنگ شهری تمام‌عیار درست کنند و این مردم بودند که صبوری کردند. متدینین و بسیجیان در این میان، شهید دادند تا خون ملت بیش از این روی زمین ریخته نشود.

قمی در پایان حضرت صدیقه طاهره (س) را مجاهد بزرگ جهاد تبیین دانست و تأکید کرد: نه‌تن‌ها بیانات و کلمات ایشان بلکه سلوک، رفتار و حیات ایشان بعد از سیدالمرسلین چنین بود. ایشان نه تنها در کلام نورانی‌شان، حتی در رفتار‌هایشان هم جهاد تبیین می‌کردند. از این که خانه به خانه ماجرای غدیر را به مردم یادآوری کنند، ابایی نداشتند، از این اقدامات تا حتی دسته عزای ایشان که برای شهدای احد راه می‌انداختند، روشنگر بود. یشان شجاعانه تبیین می‌کردند، ولی امروز عده‌ای از ترس ریزش فالوور در شبکه‌های اجتماعی قدم و قلم‌شان می‌لرزد.  

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی تصریح کرد: مردم پای این نهضت و این پرچم، ایستاده‎اند درحالی که اتفاقات اخیر در زمانی بود که مامور به صبر بودیم؛ اما ائمه‎ کفر از روز خروش ملت امام حسین (ع) بترسند. آن‌ها تاریخ را ورق خواهند زد و می‌دانند که نه آن‌ها به قدرت ۵۰ سال قبل مانده‌اند و نه جبهه حق به ضعف سال‌های قبل از انقلاب است. البته امروز قوه قضائیه یکی از این اوباش محارب را قصاص کرد که از این بابت ممنونیم.

قمی ادامه داد: نماد‌های قدرت نرم ملت ایران، کم‌شمار نیست و تنها یکی از آن‎ها، شهید سلیمانی است که از سردار سلیمانی اثرگذارتر است و در دل دشمن رعب انداخت. ما قوی هستیم، چون آرمان داریم و شهید داده‌ایم؛ ما قوی هستیم، چون آرمان شهادت داریم و از مکتب امام یاد گرفته‌ایم که: «مظهر قدرت ایران شهداست».

 یک دهه هشتادی‎ با شهادتش بر قلوب اثر گذاشت

وی افزود: عده‌ای خیال کرده‌اند با بی‌حرمتی به چادر بانوان و عمامه روحانیون، می‌توانند دل متدینین را بلرزانند، اما دشمنان باید بدانند که لباس روحانیت کفن ما است و ما برای مکتب حاضریم جانمان را تقدیم کنیم و در سربازی امام عصر اروحنا فداه سر به دار می‌خواهیم.

وی به شهید آرمان علی‎وردی اشاره و با تأکید براینکه خون شهید، ناموس الهی است و پایمال نخواهد شد، افزود: ملت ایران، فتنه بی‌وطن‌ها را با خون شهیدان جمع کرد؛ چون عاقبت فرزندان فاطمه (س) شهادت است. دوستان آرمان علی‎وردی از دعا‌های او برای شهادت سخن می‌گویند و همه دیدند یک دهه هشتادی‎ با شهادتش چگونه بر قلوب تأثیر می‌گذارد و به فخر حوزه‌های علمیه تهران تبدیل می‌شود.

عده‌ای از ترس ریزش فالوور قدم و قلم‌شان برای جهاد تبیین می‌لرزد

 رئیس سازمان تبلیغات اسلامی خدمت‌گزاری طلاب و روحانیون به مردم در مقاطع مختلف را برشمرد و گفت: افتخار و وظیفه روحانیت، خدمت خالصانه به مردم است. ماجرای کرونا را ببینید، سیل و زلزله را ببینید، تغسیل، مواسات و خدمات خالصانه در حاشیه شهر‌ها و اقدامات جهادی در همین سال‌های اخیر را ببینید تا بدانید روحانیون و طلاب، افتخار خودشان را پیشتازی در خدمت و همراهی با مردم می‌دانند.

قمی انقلابی را لازمه فعالیت‌های مسوولین برشمرد و گفت: در این باره دوست داشتیم سران قوا، مراجع عظام و علمای اعلام سخن بگویند، اما اجازه بدهید درباره رهبر انقلاب از قول حاج قاسم بگویم که پیروی از رهبری انقلاب را جزء اصول می‌دانست و تأکید کرده بود: «خامنه‌ای عزیز را عزیز جانتان بدارید و حرمت او را حرمت مقدسات بدانید». من در یک جمله به حاج قاسم عزیز که دل‌‎داده حضرت زهرا (س) می‌گویم: به حضرت زهرا (س) قسم، این سید را عزیزتر از جانمان می‌دانیم و خدا را شکر می‌کنیم که ایشان هر روز عزیزتر هستند.

کفار از روز خروش ملت امام حسین (ع) بترسند

شهید آرمان علی وردی ۶ آبان‌ماه در جریان اغتشاشات در غرب تهران با هجمه ناجوانمردانه اوباش به درجه رفیع شهادت نائل شد.


منبع: https://snn.ir/fa/news/1048027/%D9%82%D9%85%DB%8C-%D8%B9%D8%AF%D9%87%E2%80%8C%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%AA%D8%B1%D8%B3-%D8%B1%DB%8C%D8%B2%D8%B4-%D9%81%D8%A7%D9%84%D9%88%D9%88%D8%B1-%D8%AC%D9%87%D8%A7%D8%AF-%D8%AA%D8%A8%DB%8C%DB%8C%D9%86-%D9%86%D9%85%DB%8C%E2%80%8C%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF-%D8%A2%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%B9%D9%84%DB%8C%E2%80%8C%D9%88%D8%B1%D8%AF%DB%8C-%D9%81%D8%AE%D8%B1-%D8%AD%D9%88%D8%B2%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C%D9%87-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%B4%D8%AF

 این عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به برخی بی‌حرمتی‌ها به روحانیون تأکید کرد: خیال کرده‌اید طلبه‌ها با این جسارت‌ها میدان را خالی می‌کنند؟ شهید بهشتی، آن سید عزیز نهضت، آن همه ناسزا و تهمت شنید و شهید شد. بزرگان روحانیت مانند شهید مطهری، شهید مفتح، شهید باهنر، شهید محلاتی و شهید صدوقی در دوران حیاتشان برای پاسداشت انقلاب و اسلام هزینه دادند و به درجه شهادت نائل شدند. حالا هم نوبت ما و نسل جدید طلبه‌هاست که پای این نهضت هزینه بدهیم.

بی‌حرمتی به چادر زنان و عمامه روحانیون، متدینین را نمی‌ترساند

 به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، آیین چهلمین روز شهادت شهید آرمان علی‌وِردی با سخنرانی حجت‌الاسلام محمد قمی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی و مرثیه‌خوانی منصصور ارضی، حسین سازور و امیر عباسی در مسجد ارک برگزار شد.

شهادت، آرمان این مردم است

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی به فشار‌های مختلف و تلاش برای القای اعتصابات اجباری اشاره و تأکید کرد: تمام تلاش‌شان را کردند که بتوانند با این کار‌ها، در دل مردم شک و تردید ایجاد کنند، اوباش را به میدان آوردند و جوان رعنای ما را به شهادت رساندند؛ غافل از اینکه شهادت، آرمان این مردم است و به قولِ حاج قاسمِ شهید، «این ملت، ملت امام حسین است.»

خدا را شکر می‌کنیم که مقام معظم رهبری هر روز عزیزتر می‌شود