فصل دوازدهم «یک دو صدا» کلید خورد

لازم به ذکر است که فصل دوازدهم مسابقه «یک دو صدا» در اسفند ۱۴۰۱ تولید شده و در ایام نوروز روانه آنتن می‌شود.

 گفتنی است مسابقه «یک دو صدا» در ایام نوروز از دوشنبه ۲۹ اسفند هر روز ساعت ۱۶:۰۰ به تهیه کنندگی ساجد قدوسیان از رادیو ایران پخش می‌شود

به گزارش گروه فرهنگ خبرگزاری آنا، همزمان با آغاز فصل نو، فصل دوازدهم مسابقه استعداد یابی «یک دو صدا» با موضوع شاهنامه خوانی از دوشنبه ۲۹ اسفند از رادیو ایران پخش می‌شود.
 ساجد قدوسیان تهیه کننده مسابقه استعدادیابی «یک دو صدا» اعلام کرد: هر چند فصل دهم مسابقه هنوز به پایان نرسیده و همچنان اداره دارد، ولی به دلیل فرارسیدن ایام نوروز فصل جدیدی را برای مسابقه «یک دو صدا» کلید زدیم که به صورت ویژه در ایام نوروز ۱۴۰۲ پخش خواهد شد.

قدوسیان افزود: برای اینکه هیجان مسابقه از بین نرود از داوران در خواست شد تا جداگانه نظرات و نمرات خود را لحاظ کنند و مخاطبان و شرکت کنندگان و حتی داوران زمان پخش برنامه از نتایج مطلع شوند. 

همزمان با نوروز؛

انتهای پیام/


منبع: https://ana.press/fa/news/838124/%D9%81%D8%B5%D9%84-%D8%AF%D9%88%D8%A7%D8%B2%D8%AF%D9%87%D9%85-%DB%8C%DA%A9-%D8%AF%D9%88-%D8%B5%D8%AF%D8%A7-%DA%A9%D9%84%DB%8C%D8%AF-%D8%AE%D9%88%D8%B1%D8%AF

همزمان با آغاز فصل نو، فصل دوازدهم مسابقه استعداد یابی «یک دو صدا» با موضوع شاهنامه خوانی از دوشنبه ۲۹ اسفند از رادیو ایران پخش می‌شود.

وی ادامه داد: در این فصل به موضوع شاهنامه خوانی پرداختیم و این مهم را در رشته‌های نقالی، قوالی، قصه گویی و خوانش شاهنامه برگزار کردیم. 
داوران فصل دوازدهم مسابقه «یک دو صدا» عبارتند از: داریوش گودرزی شاهنامه پژوه و مدرس دانشگاه، مرشد ابوالفضل ورمزیار نقال و پرده خوان.
رضا خضرایی مجری و گوینده رادیو و ساجد قدوسیانکارگردان و برنامه ساز رادیو، اجرای این مسابقه بر عهده نسیم رفیعی است و سمیه رنجکش این رقابت را روایت می‌کند.