فیلمبرداری «جوکر ۲» آغاز شد

پیش‌تر گفته شده بود واکین فینیکس بار دیگر در نقش آرتور فلک بازی‌می کند و لیدی گاگا، کاترین کینر، برندن گلیسون و زاسی بیتس دیگر بازیگران این فیلم هستند.

«جوکر: جنون مشترک» قرار است ۴ اکتبر ۲۰۲۴ اکران شود.


منبع: https://snn.ir/fa/news/1048457/%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%AC%D9%88%DA%A9%D8%B1-%DB%B2-%D8%A2%D8%BA%D8%A7%D8%B2-%D8%B4%D8%AF

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، به نقل از ایندی وایر، تاد فیلیپس نویسنده و کارگردان فیلم «جوکر» با انتشار تصویری از خواکین فینیکس در اینستاگرام خبر از آغاز فیلمبرداری این فیلم داد.

در این تصویر هیچ اطلاعات جدیدی درباره بزرگ‌ترین علامت سوال فیلم یعنی حضور لیدی گاکا در نقش هارلی کویین ارایه نکرده است؛ هرچند در ماه آگوست امسال به صورت رسمی اعلام شد وی به جمع بازیگران فیلم پیوسته و همان زمان اعلام شد این فیلم یک موزیکال خواهد بود.

دنباله فیلم در حالی ساخته می‌شود که دنیای دی‌سی به دلیل تغییرات رهبری در کمپانی برادران وارنر در حال یک تغییر اساسی است؛ اما طرفداران جوکر هیچ نگرانی از این بابت ندارند و طبق خبر‌های قبلی فیلم مسیر خود را طی می‌کند و مدیران جدید کاملا از آن حمایت کرده‌اند.

تصویر فیلم دوم با عنوان «جوکر: جنون مشترک» جوکر را در حالی نشان می‌دهد که فردی دارد صورتش را اصلاح می‌کند و به نظر می‌رسد وی باید در آسایشگاه روانی باشد.

کارگردان در اینستاگرام در شرح عکس نوشته است: «روز ۱. پسر ما» این شرح عکس تایید می‌کند ساخت دنباله فیلم شروع شده است.

ساخت فیلم در حالی شروع شده که از ساخته شدن فیلم اصلی به کارگردانی تاد فیلیپس و نویسندگی آن با همراهی اسکات سیلور ۲ سال می‌گذرد. این فیلم فروشی بیش از یک میلیارد دلار را ثبت کرد و فینیکس موفق به کسب جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد اسکار شد.