مجتبی زینی‌وند جانباز ٧٠ درصد آسمانی شد

جانبازان یادگاران روز‌های عشق و حماسه، و تمثال وفاداری و ایثارند.

متن پیام بدین شرح است؛

سید احمد رضا شاهرخی


منبع: https://snn.ir/fa/news/1067918/%D9%85%D8%AC%D8%AA%D8%A8%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D9%86%DB%8C%E2%80%8C%D9%88%D9%86%D8%AF-%D8%AC%D8%A7%D9%86%D8%A8%D8%A7%D8%B2-%D9%A7%D9%A0-%D8%AF%D8%B1%D8%B5%D8%AF-%D8%A2%D8%B3%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%B4%D8%AF

سلام علیکم

 به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، مجتبی زینی‌وند جانباز ٧٠ درصد و از یادگاران دوران دفاع مقدس به خیل همرزمان شهیدش پیوست و آسمانی شد.

گوهر‌های ارزشمندی که در دوران سخت جنگ برای اعتلای نام اسلام و ایران، در مسیر خط سرخ شهادت گام برداشتند، و میراث گرانقدر شهدا را با تلاش خستگی ناپذیر پاسداری نمودند، تا اینکه خود نیز به جمع یاران شهیدشان پیوستند.

از خداوند متعال عُلوِّ درجات را برای این جانباز شهید، و صبر و اجر را برای بازماندگان خواستارم.

«بِسْمِ اللَّـهِ الرَّ‌حْمَـٰنِ الرَّ‌حِیمِ»

خانواده محترم جانباز شهید حاج مجتبی زینی وند (مرتضوی)

اینجانب شهادت این جانباز سرافراز ارتش جمهوری اسلامی را که در دوران دفاع مقدس در جمعی لشکر همیشه پیروز ۸۴ لرستان مجاهدت نمود، و سال‌ها درد و رنج ناشی از جانبازی را در این راه مقدس تحمل نمود و نام خود را در جرگه مجاهدان شهید فی سبیل الله جاودان ساخت، به خانواده محترم شهید، خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان و ایثارگران، مردم شهید پرور استان لرستان تبریک و تسلیت عرض می‌نمایم.

شهادت جانباز سرافراز اسلام، سرباز افتخار آفرین هشت سال دفاع مقدس، شهید والامقام حاج مجتبی زینی‌وند (مرتضوی) باعث تاثر گردید.

از عموم مردم شهید پرور شهرستان خرم آباد، هیئت‌های مذهبی، و رزمندگان اسلام، جوانان بسیجی و انقلابی و حزب الهی، خانواده‌های شهدا و جانبازان و نهاد‌ها و سازمان‌ها درخواست می‌کنم در مراسم تشییع این شهید والامقام، روز دوشنبه ۱۴/ ۱/ ۱۴۰۲ ساعت ۱۴ واقع در آرامستان بهشت رسول «ص» بخش ویسیان، شرکت فرمایند.

در همین راستا نماینده، ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم‌آباد در پیامی شهادت این جانباز شهید را تسلیت گفت و از مردم برای شرکت در مراسم تشییع پیکر او دعوت کرد.

«مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَىٰ نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا»