«محسن چاوشی» خواننده تیتراژ یک سریال شد

انتهای پیام/


منبع: https://ana.press/fa/news/840783/%D9%85%D8%AD%D8%B3%D9%86-%DA%86%D8%A7%D9%88%D8%B4%DB%8C-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%AA%DB%8C%D8%AA%D8%B1%D8%A7%DA%98-%DB%8C%DA%A9-%D8%B3%D8%B1%DB%8C%D8%A7%D9%84-%D8%B4%D8%AFآخرین همکاری‌ چاوشی با مجموعه‌های نمایش خانگی، تیتراژ سریال «خسوف» بود که  با اقبال مخاطبان همراه شد.

به گزارش خبرنگار موسیقی آنا، قطعه محسن چاوشی برای سریال «رهایم کن» به کارگردانی شهرام شاه حسینی قرار است جمعه، ۲۵ فروردین ماه همزمان با پخش قسمت نهم این سریال منتشر شود.

سریال دربارهٔ دو برادر از یک خانواده سرشناس ساکن شهرستان سیاهرود به نام‌های هاتف و حاتم است. حاتم پسر ارشد خانواده دلداده پرستار بچه‌اش، مارال است. درحالی‌که هنوز ابهامات زیادی در رابطه با سرنوشت زن سابقش در میان اهالی سیاهرود وجود دارد، مارال می‌فهمد جان برادرش در خطر است. حاتم در پی کمک به مارال و پیگیری ماجرا متوجه می‌شود داستان برادر او، به برادر کوچک خودش هاتف که چند سالی است به تهران مهاجرت کرده، گره خورده‌است. با بازگشت هاتف به سیاهرود، دو برادر درگیر موقعیت پیچیده‌ای می‌شوند که خروج از آن ممکن است آن‌ها را تا مرز‌های غریبی از عشق و نفرت بکشاند. 

«محسن چاوشی» پس از چند سال دوری از همکاری با سریال‌های نمایش خانگی، خواننده تیتراژ سریال «رهایم کن» شد.

پس از دو سال؛

«رهایم کن» سریال نمایش خانگی ایرانی در ژانر عاشقانه و اجتماعی به کارگردانی شهرام شاه‌حسینی و نویسندگی مجید مولایی، سینا شفیعی و سجاد ابوالحسنی است که در سال ۱۴۰۱ از شبکه اینترنتی فیلیمو به نمایش درآمد.  محسن تنابنده،  هوتن شکیبا،  هدی زین‌العابدین،  مهدی حسینی‌نیا،  بابک کریمی،  مونا احمدی،  مائده طهماسبی،  شهرام قائدی،  رابعه مدنی،  آزاده صمدی،  حسن معجونی،  یوسف تیموری و سام نوری از بازیگران این مجموعه هستند.