مدارس استان تهران فردا غیرحضوری شد

همچنین فعالیت‌های عمرانی شهرداری‌های استان تهران و معادن شن و ماسه برای روز سه‌شنبه بیست و هفتم دی ماه ممنوع خواهد بود. از شهروندان تقاضا می‌شود از تردد غیرضروری خودداری کنند.

همچنین بر اساس مصوبات کارگروه اضطرار آلودگی هوای تهران، طرح زوج و فرد از درب منازل شهروندان اجرا و فروش روزانه مجوز طرح ترافیک برای روز سه‌شنبه از سوی شهرداری تهران ممنوع است.

حامد یزدی مهر اظهار داشت: طبق پیش بینی سازمان هواشناسی از امروز دوشنبه بیست و ششم دی ماه تا ظهر روز پنجشنبه بیست و نهم دی ماه شاهد پایداری جو و آلودگی هوا خواهیم بود.


منبع: https://www.imna.ir/news/634376/%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%B3-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86-%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D9%81%D8%B1%D8%AF%D8%A7-%D8%BA%DB%8C%D8%B1%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1%DB%8C-%D8%B4%D8%AFبر این اساس، پلیس راهور فاتب و پلیس تهران بزرگ از تردد شبانه کامیون‌ها به استثنای کامیون‌های حامل سوخت و مواد فاسدشدنی در سطح شهر تهران از ساعت ۲۲ روز سه شنبه جلوگیری خواهد کرد.

مدیرکل مدیریت بحران استان تهران نیز از صادر شدن هشدار نارنجی آلودگی هوا در پایتخت خبر داد و از شهروندان خواست از تردد غیرضروری خودداری کنند.

به گزارش ایمنا و به نقل از استانداری تهران، بر اساس مصوبات این کارگروه، روز سه‌شنبه بیست و هفتم دی ماه در همه شهرستان‌های استان تهران به جز دماوند، فیروزکوه کودکستان‌ها تعطیل و همه مدارس در مقاطع ابتدایی و متوسطه غیرحضوری و به صورت مجازی دایر است.

اکنون شاخص آلودگی هوای تهران با میانگین ۱۷۳ در شرایط ناسالم قرار دارد همچنین ۲۸ ایستگاه در شرایط آلوده قرار دارد که از این تعداد، شرایط ۲۶ ایستگاه به رنگ قرمز و دو ایستگاه به رنگ بنفش درآمده است.