نمایش «دوره‌گردها» به سینما تئاتر کانون رسید

عوامل نمایش «دوره‌گردها» عبارتند از: نویسنده: زیبا ‌برجی‌فلاح، کارگردان: علی ‌فروتن، بازیگران: حمید ‌گلی، علی ‌فروتن، محمد ‌حاجی‌بابایی، زیبا ‌برجی‌فلاح، امید ‌اسکندر و محمد ملاولی، موسیقی و اجرا: امید ‌اسکندر و محمد ملاولی، دستیارکارگردان و برنامه‌ریز: سعیده دادگر، طراح صحنه: مهدی نیک‌روش، طراح لباس: سعیده دادگر، طراح گریم: لیلا پریشان، طراح پوستر و بروشور: شیوا بابابیگی، عکاس و ساخت تیزر: محمدسالار گلی، ساخت دکور: امیر یزدان‌صفت، دوخت لباس: مژگان برنده، روابط عمومی: علیرضا باقری، دستیار لباس و صحنه: فوژان فروتن و دستیار گریم: مهدیس نوروزی.

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت تیوال بلیت نمایش «دوره‌گردها» را تهیه کنند.


منبع: https://ana.ir/fa/news/888223/%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%AF%D9%88%D8%B1%D9%87%E2%80%8C%DA%AF%D8%B1%D8%AF%D9%87%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%DB%8C%D9%86%D9%85%D8%A7-%D8%AA%D8%A6%D8%A7%D8%AA%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D9%86%D9%88%D9%86-%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%AF

شایان ذکر است هم‌اکنون سرود، نمایش «عطر آدم» به نویسندگی و کارگردانی مهدی فرشیدی‌سپهر تا ۱۵ دی ساعت ۱۹ در سالن سینما تئاتر کانون در حال اجراست.

«دوره‌گردها» نمایشی شاد و آهنگین است که برای کودکان و خانواده‌ها طراحی شده است. در این نمایش کودکانی با شرایط متفاوت با این گروه روبه‌رو شده و اتفاق‌های ویژه‌ای را در کنار هم رقم می‌زنند. این نمایش سعی دارد به‌صورت غیرمستقیم موارد مختلف رفتاری را با رویکرد روان‌شناسی بررسی کند.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم وفناوری آنا، «دوره گردها» یکی از نمایش‌های پرمخاطب کانون در سال جاری بود که قرار است این‌بار در سینما تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان خالد اسلامبولی (وزراء سابق) تهران اجرا ‌شود.

علاقه‌مندان به دیدن نمایش «دوره‌گردها» می‌توانند از روز ۲۰ دی ۱۴۰۲ (روزهای چهارشنبه، پنج‌شنبه و جمعه) ساعت ۱۹ به سالن سینما تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مراجعه کنند.

نمایش «دوره‌گردها» به سینما تئاتر کانون رسید

نمایش «دوره‌گردها» به کارگردانی علی فروتن، از تولیدات مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در سینما تئاتر کانون به روی صحنه می‌رود.