«نون‌خ۵» به چابهار رسید

درباره بازیگران هم همواره گمانه‌زنی‌هایی مطرح می‌شود که بنابر پیگیری‌ها هنوز تکلیف حضور علی صادقی روشن نیست. اما در کنار این بازیگر نام ساناز سماواتی هم مطرح می‌شود که تاکنون تجربه حضور در این مجموعه را نداشته و در فصل پنجم «نون‌خ» حضور دارد.

چندی پیش سعید آقاخانی فیلمی از پشت صحنه روز‌های آغازین فیلمبرداری «نون‌خ» در صفحه مجازی خود منتشر کرد. در این ویدئو اقوام ایرانی نشان داده می‌شود که سعید آقاخانی هم به آن اشاره می‌کند: هدف‌مان از ساخت این سریال گردهم‌آوردن اقوام و توجه به ویژگی‌های اقوام ایرانی است که همه زیر یک پرچم‌اند.


منبع: https://snn.ir/fa/news/1111324/%D9%86%D9%88%D9%86%E2%80%8C%D8%AE%DB%B5-%D8%A8%D9%87-%DA%86%D8%A7%D8%A8%D9%87%D8%A7%D8%B1-%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%AF

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، رئیس صداوسیما به تازگی اعلام کرد «زیرخاکی» وارد پیش‌تولید شده و مذاکرات درباره ساخت فصل هفتم «پایتخت» به صورت جدّی دنبال می‌شود. اما «نون‌خ» روز‌های فیلمبرداری را می‌گذراند که به آنتن نوروزی تلویزیون برسد.

این‌طور که خبر‌ها به گوش می‌رسد سریال همچون سنوات قبل در ۲۵ قسمت ساخته خواهد شد. مجموعه‌ای که تاکنون ۴ فصل آن تولید شده و جزو آثار پرمخاطب تلویزیون به شمار می‌رود.

پیگیری‌های خبرنگار تسنیم نشان می‌دهد ۳۰ درصد تصویربرداری پیشرفت داشته و گروه فیلمبرداری پس از حضور در ورامین و خجیر حالا به چابهار رسیده‌اند. خبر‌ها حاکی از آن است به کردستان و لوکیشن‌های دیگر خواهند رسید.

قرار است فصل پنجم سفری به سیستان و بلوچستان هم داشته باشد. گروه به روستای خاوه، کردستان و کرمان هم خواهند رفت. توجه به محور‌های موضوعی محیط زیست و میراث فرهنگی و مسائل اقوام کماکان در دستور کار سعید آقاخانی و همکاران او خواهد بود.

حمیدرضا آذرنگ، سعید آقاخانی، امیر سهیلی، هومن حاجی‌عبداللهی، سیروس میمنت، مجید یاسر، بیژن بنفشه‌خواه، کاظم نوربخش، نسرین مرادی، هدیه بازوند، سیدعلی صالحی، پاشا جمالی، ندا قاسمی، ماشاالله وروایی، صهبا شرافتی از جمله بازیگران سریال تلویزیونی‌اند.