پنج فیلم سینمایی جدید در راه اکران

پنج فیلم سینمایی جدید در راه اکران

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری دانشجو،  بیست و نهمین جلسه شورای صنفی نمایش در سازمان سینمایی تشکیل شد که بعد از بررسی درخواست‌ها و موارد مطرح شده قرارداد سرگروهی ۵ فیلم به شرح زیر ثبت شد.

در این جلسه که در اداره کل نظارت سازمان سینمایی برگزار شد علاوه بر بررسی درخواست فیلم‌های متقاضی، درباره برخی مسائل مربوط به کم و کیف نمایش فیلم‌ها و نحوه مدیریت صحیح اکران در شرایط فعلی نیز مباحثی مطرح شد که خبر آن متعاقباً منتشر خواهد شد.


منبع: https://snn.ir/fa/news/1115225/%D9%BE%D9%86%D8%AC-%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-%D8%B3%DB%8C%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%AF%D8%B1-%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%A7%DA%A9%D8%B1%D8%A7%D9%86

فیلم سینمایی «ضد» به کارگردانی امیرعباس ربیعی و تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی با پخش بهمن سبز به سرگروهی پردیس ملت.

انیمیشن سینمایی «مسافری از گانورا» به کارگردانی سید احمد علمدار به تهیه‌کنندگی سیدمحمدحسین علمدار با پخش بهمن سبز به سرگروهی پردیس هویزه مشهد.

فیلم سینمایی «پالایشگاه» به کارگردانی مهرداد خوشبخت و تهیه‌کنندگی سعید سعدی با پخش شهرفرنگ به سرگروهی پردیس مگامال.

اکران فیلم‌های سینمایی «ویلای ساحلی»، «ضد»، «ورود و خروج ممنوع» و انیمیشن سینمایی «مسافری از گانورا» از چهارشنبه ۱۵ آذر در سینما‌های سراسر کشور آغاز خواهد شد.

فیلم سینمایی «ورود و خروج ممنوع» به کارگردانی امید آقایی و تهیه‌کنندگی مرتضی شایسته با پخش هدایت فیلم به سرگروهی پردیس آزادی.

فیلم سینمایی «ویلای ساحلی» به کارگردانی کیانوش عیاری و تهیه‌کنندگی رضا رخشان با پخش فیلمیران به سرگروهی پردیس ایرانمال.