پویش کتابخوانی «جاذبه‌ حسینی» تمدید شد

گفتنی است با گذشت دو هفته از آغاز این پویش، کتاب صوتی جاذبه‌ حسینی بیش از ۱۵ هزار بار و نسخه‌ الکترونیکی این کتاب بیش از ۸ هزار بار توسط مخاطبان دریافت شده است و علاقه‌مندان همچنان می‌توانند تا ۱۰ مهر ماه، بعد از مطالعه‌ی کتاب، با مراجعه به پایگاه الکترونیکی انتشارات انقلاب اسلامی به نشانی www.khameneibook.ir در این پویش شرکت کنند.

جوایز این پویش شامل ۴۰ هدیه‌ی متبرک حرم حضرت سیدالشهدا(ع) است.


منبع: https://ana.press/fa/news/868366/%D9%BE%D9%88%DB%8C%D8%B4-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AC%D8%A7%D8%B0%D8%A8%D9%87%E2%80%8C-%D8%AD%D8%B3%DB%8C%D9%86%DB%8C-%D8%AA%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%B4%D8%AF

نظر به استقبال و درخواست مخاطبان گرامی، پویش کتابخوانی «جاذبه‌ حسینی» تا ۱۰ مهر ماه تمدید شد.

این کتاب دربردارنده‌ گزیده‌ بیانات حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای(مدّظلّه‌العالی) درباره‌ حضرت زینب(سلام‌الله‌علیها) و اربعین حسینی است.

در دو فصل دیگر نیز به بررسی اهمیّت و ابعاد «اربعین» و «شرح زیارت اربعین» در بیانات رهبر معظّم انقلاب پرداخته شده است.

فصل اول این کتاب مرتبط با ویژگی‌های شخصیّتی حضرت زینب(سلام‌الله‌علیها) و فلسفه‌ اقدامات آن حضرت در دوران حیات و به‌خصوص پس از نهضت عاشورای حسینی است.

همچنین مخاطبان می‌توانند نسخه‌ی چاپی اثر را از فروشگاه اینترنتی انتشارات انقلاب اسلامی و کتابفروشی‌های سراسر کشور تهیه کنند.

لازم بذکر است در آستانه‌ اربعین حسینی، نسخه‌ الکترونیکی و کتاب صوتی این اثر در پایگاه الکترونیکی انتشارات انقلاب اسلامی به صورت رایگان در اختیار مخاطبان قرار گرفته بود و مخاطبان با مطالعه و دریافت نسخه‌ الکترونیکی و صوتی این کتاب نیز می‌توانند در پویش شرکت کنند.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، نظر به استقبال و درخواست مخاطبان، پویش کتابخوانی «جاذبه‌ حسینی» تا ۱۰ مهر ماه تمدید شد.