پیام‌های تلسیت در پی درگذشت حسام محمودی

دبیر چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر

سازمان سینمایی سوره

با اندوهی فراوان در این بهار، همکار عزیز دیگری را از دست دادیم. متاسفانه بازیگر جوان حسام محمودی از میان ما رفت.

سازمان سینمایی سوره درگذشت ناگهانی حسام محمودی فرید بازیگر جوان و آینده‌دار سینما و تلویزیون را که موجب شوک و اندوه فراوان اهالی هنر شد، تسلیت گفت.

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری دانشجو، در پی درگذشت حسام محمودی بازیگر جوان سینما و تلویزیون، افراد و مراکز مختلف فرهنگی و هنری، پیام‌های تسلیتی صادر کردند.

شورای مرکزی انجمن بازیگران سینمای ایران، در گذشت این هنرمند را به حضور خانواده محترم ایشان و همکاران گرامی تسلیت عرض می‌کند.

در متن پیام سیدمهدی جوادی مدیرعامل فارابی آمده است:

سازمان هنری رسانه‌ای اوج

مجتبی امینی دبیر چهل و یکمین جشنواره بین‌المللی در یادداشتی ضمن عرض تسلیت به خانواده ایشان و اهالی سینما و تلویزیون نوشت:

بی شک از این پس تداوم حضور او را می‌توان در لحظه لحظه آثار او به تماشا نشست.

سازمان سینمایی سوره فقدان این هنرمند خلاق را به خانواده محترم، جامعه هنری و مردم هنردوست تسلیت می‌گوید و از خداوند متعال مغفرت و رحمت واسعه برای آن مرحوم و صبر و بردباری برای بازماندگان را مسئلت دارد.

مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی

سازمان هنری رسانه‌ای اوج درگذشت مرحوم حسام محمودی بازیگر جوان سینما و تلویزیون را به جامعه فرهنگی کشور تسلیت گفته و برای آن مرحوم غفران و رحمت واسعه الهی را خواستار است.

دست تقدیر بار دیگر هنرمندی متعهد و مردمی را از ما گرفت و دوستداران آن بازیگر مردمی را متاثر کرد.

بازگشت همه به سوی اوست

تقدیر و مشیت الهی آنگونه رقم خورد که عرصه هنر سینما و تلویزیون ایران، حسام محمودی بازیگر جوان و با استعداد خود را از دست بدهد، هنرمند جوانی که درگذشت او، تأسف و تألم خاطر عمیق ما را موجب شد.

انجمن بازیگران سینمای ایران

این هنرمند در همکاری با سازمان سینمایی سوره در پروژه‌های مختلفی از جمله «خسته نباشید!» ایفای نقش داشته و در یکسال گذشته در فیلم سینمایی «عطرآلود» بازی کرده است. وی در آخرین نقش‌آفرینی‌های خود به تازگی بازی در سریال «سوران» از تازه‌ترین آثار مرکز سریال سوره را به پایان رسانده بود که خبر ناگهانی درگذشت او همه را در بُهت فرو بُرد. بی شک نقش‌آفرینی‌های این هنرمند در آثار متعدد در اذهان مردم هنردوست به یادگار خواهد ماند.

فقدانش را به خانواده ارجمندش و جامعه هنری تسلیت گفته و برای وی علو درجات در بهشت برین را آرزومندم.


منبع: https://snn.ir/fa/news/1073302/%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D9%84%D8%B3%DB%8C%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D9%BE%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%B0%D8%B4%D8%AA-%D8%AD%D8%B3%D8%A7%D9%85-%D9%85%D8%AD%D9%85%D9%88%D8%AF%DB%8C

مرحوم محمودی در فیلم سینمایی «غریب» به ایفای نقش پرداخته بود.

نهاد ملی سینمای ایران ضمن ابراز همدردی با خانواده محترم ایشان و جامعه سینمایی کشور، از درگاه پروردگار منان برای آن مرحوم مغفرت الهی و برای بازماندگان ایشان صبر جزیل مسئلت می‌دارد.