گریم خاص و خوش‌یُمن نیکلاس کیج


فیلم سینمایی «سناریوی رویایی» با بازی نیکلاس کیج، در حالی اکران محدود خود را آغاز کرد که با استقبال ویژه منتقدان و رسانه‌های تخصصی حوزه سینما مواجه شد.

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری آنا، نمرات اولیه فیلم دارک کمدی و ترسناک «سناریوی رویایی» (Dream Scenario) محصول جدید استودیو A۲۴، با بازی نیکلاس کیج منتشر شد.

در این فیلم که به نویسندگی و کارگردانی کریستوفر بورگلی تولید شده، به غیر از کیج، بازیگران شناخته شده‌ای همچون مایکل سرا، دیلن بیکر، تیم مدوز و جولیان نیکلسون در این اثر به ایفای نقش پرداخته‌اند.

این فیلم که آذر امسال به روی پرده سینما‌ها می‌رود، بعد از پخش محدود برای گروهی از منتقدان، نمرات قابل قبولی از اکثر رسانه‌ها و سایت‌های معتبر امتیازدهی به دست آورد. «سناریوی رویایی» تا کنون و پس از ثبت ۱۳ نقدر در سایت روتن تومیتوز (Rotten Tomatoes) به امتیاز ۹۲% رسیده است. در سایت متاکریتیک (Metacritic) از ۷ نقد به ثبت رسیده، امتیاز ۸۰ از ۱۰۰ را به دست آورده و در هالیوود ریپورتر (The Hollywood Reporter) نیز به امتیاز ۹۰ رسیده است.

شرایط امتیازات این فیلم در دیگر رسانه‌های معتبر نیز تقریبا به همین منوال است و در اکثر این رسانه‌ها همچون ورایتی، گاردین، ایندی‌وایر، اسکرین دیلی و… هم امتیاز‌های بالای ۸۰ دارد. نکته قابل توجه در این نقدها، توجه ویژه منتقدان به بازی نیکلاس کیج است و بسیاری حضورش در «سناریوی رویایی» را یکی از بهترین بازی‌های این ستاره اسبق هالیوود می‌دانند.

داستان فیلم سینمایی «سناریوی رویایی» در مورد پروفسوری به نام پل متیوز (با بازی نیکلاس کیج) است که طی یک اتفاق غیرمنتظره، پس از ظاهر شدن در خواب همه به یک سلبریتی تبدیل می‌شود. این فیلم در تاریخ ۱۹ آذر امسال به صورت جهانی اکران خواهد شد.


منبع: https://ana.press/fa/news/868022/%DA%AF%D8%B1%DB%8C%D9%85-%D8%AE%D8%A7%D8%B5-%D9%88-%D8%AE%D9%88%D8%B4%E2%80%8C%DB%8C%D9%8F%D9%85%D9%86-%D9%86%DB%8C%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%B3-%DA%A9%DB%8C%D8%AC