12 فیلم برتر درباره اتاق فرار + عکس فیلمهای اتاق فرار | allescape

با توجه به معماهایی که در بازی طرح شده‌اند، این اتاق فرار از درجه سختی نسبتاً بالایی برخوردار است، پس حین بازی باید کاملاً حواس خود را جمع کنید و با کار تیمی بازی را پیش ببرید. اتاق‌ های فرار از بهترین تفریحات هیجان‌انگیز و معمایی محسوب می‌شوند که شروع جدی آن‌ها از ژاپن بوده است. امروزه در شهرهای مختلف ایران هم می‌توانیم اتاق‌های فرار را بازی‌های مختلف و در ژانرهای گوناگون ببینیم. در تهران، تعداد بسیار زیادی از این اتاق های فرار آماده شده‌اند تا از بازیکن‌های حرفه‌ای و مبتدی پذیرایی کنند. می‌توانیم ترسناک ترین اتاق فرار تهران را اتاق فرار منفی چهار، احضار، خوابگاه، طالع نحس و بازی‌های دیگر معرفی کنیم، اما این کاملاً به سلیقه شما و سبک و سیاقی مربوط است که می‌پسندید. این یکی از سوال های بسیار رایجی می باشد که بسیاری از افراد جوان، نوجوان و گاها کودکان به دنبال پاسخی برای آن هستند (اتاق فرار چیست؟).

اتاق فرار کابوس از جمله بهترین انواع اتاق فرار در ایران است. سبک اصلی این اتاق فرار، همان طور که انتظار دارید، ترسناک و سسورئال است. این یعنی باید خودتان را برای مواجه با انواع اتفاقات فانتزی و ترسناک آماده کنید.

اما دیگر چه فیلم‌هایی برای ایده‌ی اتاق‌های فرار عالی خواهند بود. در ادامه برترین فیلم‌هایی که برای اتاق فرار جذاب هستند را معرفی خواهیم کرد و شما نیز می‌توانید نظرات خود را در این زمینه اعلام کنید. بله، اتاق فرارهای ما فعالیت‌هایی مناسب برای گذراندن اوقات فراغت، تقویت کارگروهی و بررسی عملکرد افراد است و شعب مجموعه قابلیت سرویس‌دهی همزمان به گروه‌های تعداد نفرات بالا را دارد. سناریو اتاق فراربه نوعی یکی از مهم‌ترین بخش‌های بازی اتاق فرار سناریو و انتخاب آن است.

  • چه ژانری را بازی کرده‌اید و یا دوست دارید چه ژانری را بازی کنید؟ یادتون نره که ما عاشق شنیدن نظرات و تجربیات شما هستیم.
  • داستان این اتاق فرار درباره خانه‌ای می‌باشد که اعضای آن قتل عام شده‌اند و حال که شما ساکن این خانه هستید باید ارواح را آزاد کنید وگرنه جوان‌ترین عضو خود را از دست می‌دهید.
  • به همین دلیل است که باید در بازی اتاق فرار به صورت تیمی شرکت کنید.
  • در بسیاری از اتاق فرارها، شما را در یک مکان کوچک قرار می‌دهند.
  • بازی اتاق فرار شما را وارد یکی از این داستانهای هیجان انگیز می کند و شما در آن نقش اول را خودتان بازی خواهید کرد.

اما با توجه به اینکه در اکثر اسکیپ روم‌ها در حال فرار و تحرک هستید، پوشیدن لباس آزاد و خنک بیش‌تر پیشنهاد می‌شود، حتی در فصل زمستان. اما تقویت‌کننده رشد تفکر انتقادی و حل مسئله، تقویت مهارت‌های ارتباطی، ترویج کار تیمی، انطباق با چالش‌های غیرمنتظره، تقویت قدرت رهبری، سرگرم کردن و ایجاد صمیمیت بین اعضا است. برخی از بازی‌های اتاق فرار مستر، در زمان تنظیم این گزارش، حذف شده بودند.

کار تیمی را فراموش نکنید

12 فیلم برتر درباره اتاق فرار + عکس فیلمهای اتاق فرار | allescape

اکثر اتاق های فرار دارای یک موضوع یا طرح هستند و موضوع از طریق دکور ارتباط برقرار می کند. در این مرحله، بازیکنان به مجموعه مراجعه کرده و خدمت موردنظر خود را دریافت کرده و بازی می‌کنند. تعیین اهداف بلندمدت و آماده کردن طرحی کلی و تصمیم‌گیری شفاف و دقیق در مورد چگونگی دستیابی به هدف‌هایی که مشخص کردید، گرون ترین اتاق فرار ضروری است.

انتخاب ژانر بازی اتاق فرار

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار